Magiczne Walentynki i niezapomniane ferie w Krainie Światła na Gubałówce!

2020-02-10 7:30 Artykuł Sponsorowany
Niesamowita Kraina Światła. Spędź niezapomniane ferie na Gubałówce!
Autor: materiały partnera

Ferie w pełni, coraz bliżej też święto zakochanych. To doskonała okazja, by wybrać się na romantyczny wyjazd i odwiedzić magiczną Krainę Światła na Gubałówce! Świeże powietrze, górskie krajobrazy i niezapomniane widoki to coś co zapadnie partnerowi na długo w pamięci!

To będą niezapomniane Walentynki!

Nie masz pomysłu na Walentynki, a kolacja przy świecach i wyjście do kina to oklepany temat? A co gdyby tak w tym roku spędzić święto zakochanych na świeżym powietrzu, w otoczeniu górskiego krajobrazu i blasku blisko miliona lampek Krainy Światła?

Wszystko to jest możliwe na szczycie Gubałówki, która 14 lutego zamieni się w prawdziwy raj dla zakochanych. Wyjątkowy klimat, romantyczny koncert życzeń, spotkanie z wróżką i okazja do najpiękniejszego miłosnego wyznania - oświadczyn. PKL przygotowały jednak o wiele więcej - przez cały dzień skrzynka św. Walentego będzie czekać na miłosne listy. Już o godz. 15:30 rozpocznie się zabawa muzyczna prowadzona przez DJ-a i koncert życzeń, podczas którego będzie można zamówić ulubioną piosenkę z dedykacją dla drugiej połówki.

Odwiedzający Gubałówkę będą mieli także okazję uwiecznić wyjątkowe chwile korzystając z fotobudki.

- Walentynki to dzień na okazywanie uczuć i spędzanie czasu nie tylko w parach. - Chcemy, by w ośrodku PKL Gubałówka każdy dobrze się bawił i czuł się tego dnia wyjątkowo. Atrakcje przygotowywaliśmy z myślą o całych rodzinach - mówi Patryk Białokozowicz z zarządu PKL.

Goście ośrodka będą mogli wcielić się w rolę władców zimowej krainy - tego dnia wyrzeźbiony zostanie dla nich lodowy tron.

Szukasz miłości? Odwiedź Gubałówkę!

Na tych, którzy dopiero szukają miłości i wszystkich ciekawych swojej przyszłości czekać będzie wróżka. Nie zabraknie także smakołyków - wielbiciele słodyczy będą mogli skusić się na darmową watę cukrową, a dla tych, który poczują większy głód przygotowano pieczenie kiełbasek dostępnych w restauracji Tarasy.

Na godz. 18.00 zaplanowano najważniejszy punkt programu - uroczyste odczytywanie miłosnych listów. Przy specjalnie udekorowanym stole zakochani będą mieli także okazję publicznie wyrazić uczucia i doświadczyć najbardziej romantycznej chwili w życiu - oświadczyn.

Spragnieni ruchu i dreszczu adrenaliny również znajdą coś dla siebie. Tej zimy przy dolnej stacji ośrodka PKL Gubałówka czeka nowa atrakcja - ze specjalnie wyprofilowanego w śniegu toru o długości 140 i różnicy wniesień można zjeżdżać na pontonach.

Ferie na Gubałówce

Gubałówkę odwiedzać można nie tylko od święta! Przez cały luty czekają na Was atrakcje w wyjątkowej Krainie Światła - są tam tysiące kolorowych światełek, przepiękne widoki, a także wspaniała zimowa atmosfera. To doskonały moment, by spędzić tam wolny czas w ferie zimowe.

Piękna pogoda i wiele atrakcji zachęcają, by ferie zimowe spędzić właśnie w stolicy Podhala. Spodobało Ci się? Nie trać czasu i wybierz się w Tatry!

Bilety na kolej PKL Gubałówka warto kupić on-line przez stronę www.sklep.pkl.pl. Więcej informacji na www.pkl.pl.

Niesamowita Kraina Światła. Spędź niezapomniane ferie na Gubałówce!
Autor: materiały partnera

Artykuł Sponsorowany