Makabryczne odkrycie w Krakowie! W kanałach leżały zwłoki 39-letniego mężczyzny

i

Autor: JCDCreative/cc0/pixabay Zwłoki 39-latka znajdowały się na głębokości około 2,5 metra. Denat prawdopodobnie był bezdomnym, który chronił się przed mrozem / zdjęcie ilustracyjne.

Straszna śmierć 39-latka

Makabryczne odkrycie w Krakowie! W kanale leżały zwłoki 39-letniego mężczyzny

2022-11-21 14:42

W kanale ciepłowniczym na ul. Lipskiej w Krakowie odnaleziono zwłoki 39-letniego mężczyzny. Na ciało natknęła się przypadkowa osoba, spacerująca w tamtym miejscu. Denat to prawdopodobnie bezdomny, który w kanale chronił się przed mrozem. Zwłoki zostaną poddane autopsji. Policja wstępnie wykluczyła, by śmierć 39-latka wyniknęła z działania osób trzecich.

Makabra w Krakowie. Zwłoki 39-latka leżały w kanale ciepłowniczym

W sobotę, 19 listopada w kanale ciepłowniczym na ulicy Lipskiej w Krakowie odnaleziono zwłoki 39-letniego mężczyzny. Jak przekazał nam podkom. Piotr Szpiech, rzecznik KMP Kraków, na ciało natknęła się przypadkowa osoba, któa spacerowała w tamtym miejscu. Zwłoki znajdowały się na głębokości około 2,5 metra. Na miejsce zdarzenia oprócz policji wezwano strażaków, którzy wyciągnęli ciało na powierzchnię. Decyzją prokuratora zostało ono zabezpieczone i będzie poddane sekcji zwłok. Dopiero przeprowadzenie autopsji pozwoli na ustalenie przyczyny zgonu 39-latka. Denat prawdopodobnie był osobą bez stałego miejsca zamieszkania. Bezdomny mógł się schronić w kanale ciepłowniczym z powodu panującego mrozu.

Policja wstępnie wyklucza udział osób trzecich

Okoliczności śmierci 39-latka są przedmiotem postępowania prowadzonego przez policję pod nadzorem prokuratury. Oględziny ujawnionego ciała mężczyzny pozwoliły jednak na wstępne wykluczenie udziału osób trzecich w tej tragedii.

Przedstawiciele służb apelują o niepozostawanie obojętnym na los osób bezdomnych, samotnych, starszych i chorych w okresie jesienno-zimowym. Są one szczególnie narażone na niebezpieczeństwo związane z niskimi temperaturami. Mundurowi rozpoczęli częstsze patrolowanie lokalizacji, mogących stanowić miejsce koczowania osób bezdomnych. Dotyczy to zwłaszcza pustostanów, ogródków działkowych, mostów, kanałów ciepłowniczych i terenów zielonych.

Sonda
Czy widziałeś kiedyś ludzkie zwłoki?
Zamieszki po meczu Czuwaj-Polonia w Przemyślu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają