Małopolska: Kopali pijanego, mężczyzna zmarł. "Teraz już ku*wa zgonujesz" [SZOKUJĄCE WIDEO]

2019-05-22 13:28
Małopolska: Kopali pijanego, mężczyzna zmarł. Teraz już ku*wa zgonujesz
Autor: TO WIDEO Małopolska: Kopali pijanego, mężczyzna zmarł. "Teraz już ku*wa zgonujesz"

Szokujący filmik trafił do sieci. Na nagraniu widać jak młodzi ludzie kopią w twarz i krocze 50-latka. "Józek, wstawaj! Józek! Józek! Wstawaj... Trzeba było wypić cały denaturat? Teraz już ku*wa zgonujesz...". Mężczyzna zmarł. Policja prowadzi w tej sprawie postępowanie. 

O sprawie zrobiło się głośno za sprawą lokalnego portalu limanowa.in, do którego trafiło nagranie. Jak informują służby - ciało 50-latka odnaleziono 14 maja w miejscowości Słopnice Dolne w pobliżu strażackiej remizy. Zmarły był znany tamtejszym policjantom, ale jak przekonywała jednostka w Limanowej - wstępnie wykluczono udział osób trzecich. 

Zobacz też >>> Ulewy w Małopolsce, zalane miejscowości [ZDJĘCIA Z DRONA]

Niedługo później do redakcji portalu trafiło nagranie, które umieściliśmy w tym artykule. Można zaobserwować na nim jak młodzi ludzie kopią i trącają leżącego mężczyznę między innymi w twarz. Co ważne, widać jak w pewnym momencie rusza ręką, co pozwala przypuszczać, że ofiara w momencie nagrania jeszcze żyła. 

ZOBACZ SZOKUJĄCE WIDEO:

Według informacji portalu młodzież miała kupować 50-latkowi denaturat, a ten miał go pić w zamian za papierosy. 

Na filmie słychać też głosy młodych osób: "Józek, wstawaj! Józek! Józek! Wstawaj... Trzeba było wypić cały denaturat? Teraz już ku*wa zgonujesz...". – Nie wiem, ile w tym prawdy, a ile przechwałek młodzieży, ale podobno cały tydzień dawali mężczyźnie denaturat, żeby pokazał jak pije, a za to dadzą mu jeszcze papierosy. Jak tak można się zachowywać. Ten mężczyzna nikomu nic nie robił, nie był szkodliwy. Zamiast zadzwonić po pogotowie czy policję, to młodzi ludzie kręcą filmiki, kopią go, a później przechwalają się między sobą – mówi mieszkaniec miejscowości cytowany przez limanowa.in.

Policja w Limanowej szuka autorów nagrania, by móc pociągnąć ich do odpowiedzialności. - Badamy sprawę, chcemy ustalić, kiedy film został nagrany - informuje Jolanta Mól z Komendy Powiatowej Policji. Sprawa jest w toku.

Zobacz koniecznie:

>>> Akcja policji na kampusie UJ, studenci zaniepokojeni

>>> Wysoka wygrana w Lotto w Krakowie. Wiemy, gdzie padła!

>>> Morderstwa, gwałty, pobicia i rozboje. Oto najgroźniejsi Ukraińcy poszukiwani w Polsce! [LISTY GOŃCZE]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE