Małopolskie: Tragedia przy wycince drzew. Zginął 62-letni mężczyzna. Co się stało?

2021-10-16 9:30
Karetka pogotowia [zdjęcie ilustracyjne]
Autor: ESKA INFO

Tragiczny wypadek przy wycince drzew w Małopolsce. - Przygnieciony 62-letni mężczyzna zginął w jednym z kompleksów leśnych na terenie Głębowic - poinformowała rzeczniczka oświęcimskiej policji asp. szt. Małgorzata Jurecka. Sprawę bada już prokuratura. Co wiemy na ten moment?

Do koszmarnego wypadku doszło w piątek, 15 października 2021 roku, późnym popołudniem. Jak informuje policja, 62-letni mieszkaniec Głębowic, który wycinał drzewo, został przygnieciony konarem - W wyniku odniesionych obrażeń mężczyzna poniósł śmierć. Prokurator polecił zabezpieczyć zwłoki do sekcji - powiedziała asp. szt. Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu. Funkcjonariuszka dodała, że w trakcie śledztwa zostaną ustalone wszystkie okoliczności tej tragedii. Zajmą się tym policjanci pod nadzorem prokuratora.

Sonda
Czy kiedykolwiek byłeś/aś świadkiem wypadku?
Wzruszająca historia. Babcia zbiera na terapię dla prawnuczki
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE