Mały, wielki szkodnik. Jak poradzić sobie z uciążliwymi kunami?

2020-10-12 7:00 Artykuł Sponsorowany
Mały, wielki szkodnik. Jak poradzić sobie z uciążliwymi kunami?
Autor: materiały partnera

Choć z pozoru są miłe i przyjazne, to jednak w rzeczywistości spędzają sen z powiek wielu kierowcom oraz domownikom. Mowa o kunach, które sieją postrach i potrafią wywołać sporo kosztownych i zupełnie niepotrzebnych szkód. Zwierzęta nie zawsze przyjazne dla człowieka pojawiają się nie tylko na wsi, ale też w mieście. Jak sobie z nimi poradzić?

Fałszywy "przyjaciel" samochodów

Kuny to niewielkie ssaki, które mogą spowodować wielkie problemy. Zwierzęta te upodobały sobie samochody - zarówno te starsze, jak i zupełnie nowe. Kuny potrafią wejść do komory silnika i przegryźć okablowanie, uniemożliwiając dalszą jazdę samochodem. Właściciele aut, którzy zmuszeni są wymienić uszkodzone części, szukają sposobów, jak uchronić się przed kolejnymi problemami i finansowymi stratami. Niejednokrotnie pomocy szukają w internecie, gdzie znajduje się wiele sposobów na walkę z gryzoniami. Większość z nich bywa jednak nieskuteczna.

Nie chcesz dłużej żyć w strachu przed uszkodzeniem instalacji elektrycznej w Twoim samochodzie. Firma Antykuna ma na to skuteczne sposoby. Sprawdzonym i w 100% efektownym rozwiązaniem jest zainstalowanie odstraszaczy ultradźwiękowych firmy Antykuna.pl.

Fałszywy przyjaciel samochodów
Autor: materiały partnera

Dynamicznie rozwijająca się firma Antykuna.pl jest sprawdzonym przedstawicielem tych urządzeń. Firma cieszy się dużymi sukcesami na rynku motoryzacyjnym. W jej ofercie znajduje się kilkanaście modeli skutecznych odstraszaczy samochodowych, które emitują zmienną częstotliwość ultradźwięków.

Najlepsze odstraszacze ultradźwiękowe

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta oraz dbając o komfort podczas jazdy, firma Antykuna.pl do swojej oferty dołączyła NOWOŚCI. Urządzenia ON/OFF charakteryzują się "cichą płytką", która została zainstalowana po to, aby nie przeszkadzać w trakcie postoju najbliższemu otoczeniu np. sąsiadom, ale zarazem jest w 100% skuteczna. Tryb ten polega na wyłączaniu się odstraszacza w trakcie jazdy, co powoduje większy jej komfort.

Kuna nie jest w stanie przyzwyczaić się do dźwięków wydawanych przez odstraszacz, gdyż są one emitowane zmienną losową. Ponadto urządzenie jest tak skonstruowane tak, że nie dopuszcza do całkowitego rozładowania akumulatora.

Najlepsze odstraszacze ultradźwiękowe
Autor: materiały partnera

Wśród tych odstraszaczy wyróżniamy:

  • odstraszacz samochodowy pojedynczy,
  • odstraszacz samochodowy podwójny, który składa się z dwóch głośników w celu zabezpieczenia dużych komór silnika
  • odstraszacz samochodowy z długim kablem, przeznaczony do samochodów z akumulatorem po lewej stronie silnika
  • odstraszacz samochodowy zespolony - w jednym urządzeniu znajdują się dwa głośniki po przeciwległych stronach

Każde urządzenie dobierane jest w zależności od marki i typu pojazdu. Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na kuny.pl i sprawdź szczegóły!

Najlepsze odstraszacze ultradźwiękowe
Autor: materiały partnera

Antykuna.pl Skuteczne Odstraszacze Gryzoni

ul. Piękna 3, 32-020 Wieliczka

tel. 607 403 777

biuro@antykuna.pl

Artykuł Sponsorowany