Masz konto w jednym z tych banków? Lepiej wypłać gotówkę przed weekendem żeby uniknąć kłopotów!

i

Autor: Pixabay Masz konto w jednym z tych banków? Lepiej wypłać gotówkę przed weekendem żeby uniknąć kłopotów!

Masz konto w jednym z tych banków? Lepiej wypłać gotówkę przed weekendem żeby uniknąć kłopotów!

2018-11-23 15:07

W najbliższy weekend dwa duże banki zapowiadają utrudnienia w dostępie do swoich usług. Mogą m.in. wystąpić problemy z płatnościami kartą, dlatego lepiej odpowiednio wcześnie zaopatrzyć się w gotówkę.

Utrudnienia wystąpią w mBanku i ING Banku Śląskim. Wszystko związane jest z modernizacją systemów bankowych.

Prace modernizacyjne w mBanku rozpoczną się w nocy z soboty na niedzielę (24/25.11). Jak czytamy w oficjalnym komunikacie: w godzinach 3:30 – 7:30 nie zapłacisz kartą, nie wypłacisz gotówki z bankomatu oraz nie skorzystasz z wpłatomatu.

Między 3:00 – 9:30 nie złożysz wniosku, w godzinach 3:30 – 8:30 nie skorzystasz z aplikacji mobilnej i nie zalogujesz się na swoje konto w internecie.

W związku z tym mBank prosi klientów, aby wszystkie ważne przelewy zrobili we wcześniejszym terminie. Jeśli macie plany na weekend najlepiej wypłaćcie wcześniej gotówkę.

Dzwoniąc się na mLinię, skontaktujesz się z Ekspertem online - uzyskasz informacje o ofercie banku, jednak nie zrealizujesz żadnej operacji.

Na utrudnienia napotkają również klienci ING Banku Śląskiego. Problemy wystąpią w nocy z niedzieli na poniedziałek (25/26.11) w godzinach 0:00-1:00. W tym czasie nie mogą wystąpić utrudnienia w korzystaniu z wpłatomatów.

Czytaj też: Kraków: Bioenergoterapeuta uzdrawiał seksem matkę i córkę. Mężczyzna usłyszał zarzuty

Zobacz TO WIDEO:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE