Matura 2021. Fizyka rozszerzona. Pierwsze komentarze maturzystów. "Jedna z najgorszych od lat"

Matura 2021. Pierwsze komentarze po egzaminie z fizyki rozszerzonej
Autor: Pixabay Matura 2021. Pierwsze komentarze maturzystów po egzaminie z fizyki rozszerzonej.

Matura 2021 z fizyki rozszerzonej jeszcze trwa, ale niektórzy maturzyści oddali już swoje arkusze i zakończyli egzamin. Niektórzy byli tak załamani tym, co zobaczyli w arkuszach CKE z fizyki, że po prostu się poddali i oddali arkusze na długo przed zaplanowanym końcem egzaminu. - Jak dla mnie jedna z najgorszych od lat - stwierdziła jedna z uczennic. Nie zabrakło komentarzy, w których zdający przyznali wprost, że strzelali z odpowiedziami, a salę egzaminacyjną opuścili po godzinie. Zobaczcie pierwsze komentarze maturzystów, którzy skończyli już pisać maturę 2021 z fizyki na poziomie rozszerzonym.

Matura 2021. Fizyka rozszerzona. We wtorek 18 maja o godz. 9:00 uczniowie ostatnich klas szkół ponadpodstawowych rozpoczynają egzamin z fizyki na poziomie rozszerzonym. Jest to już kolejny dzień sesji pisemnych egzaminów maturalnych, które trwają od 4 maja i zakończą się 20 maja.

Maturzyści muszą przystąpić do trzech egzaminów obowiązkowych: z języka polskiego, matematyki i języka obcego na poziomie podstawowym. Pozostałe egzaminy są kwestią wyboru i zależą od zainteresowań uczniów, a także planów związanych z kolejnymi etapami edukacji.

Według danych Centralnej Komisji Egzaminacyjnej do matury z fizyki na poziomie rozszerzonym w 2021 roku przystąpi ok. 22 000 osób, w tym ok. 1 700 absolwentów z lat ubiegłych.

Chcesz wiedzieć więcej o egzaminie maturalnym z fizyki na poziomie rozszerzonym. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji "na żywo": Matura 2021: Są już pierwsze komentarze po egzaminie maturalnym z fizyki rozszerzonej! Tu znajdziecie arkusze CKE i odpowiedzi [RELACJA NA ŻYWO]

Matura 2021. Fizyka na poziomie rozszerzonym. Pierwsze komentarze zdających

W mediach społecznościowych pojawiają się pierwsze komentarze zdających na temat matury 2021 z fizyki na poziomie rozszerzonym. Fizyka jak co roku jest jednym z najtrudniejszych maturalnych egzaminów. Nie inaczej było w tym roku. - Jak dla mnie jedna z najgorszych od lat - stwierdziła w mediach społecznościowych jedna z maturzystek. - Fizyka zmiotła mnie z planszy - pisze inny zdający. Nie brakowało również wpisów o tym, jak maturzyści przedwcześnie opuszczali salę egzaminacyjną. - Postrzelałam trochę na tej fizyce, posiedziałam godzinę i wyszłam - przyznała jedna z maturzystek.

Niektórzy uważają jednak, że matura 2021 z fizyki na poziomie rozszerzonym poszła im dobrze. - Ta fizyka była taka łatwa czy to tylko moje odczucia? - dopytuje jeden ze zdających. - Super mi poszło - przyznaje inny. Jak widać, maturalny egzamin z fizyki na poziomie rozszerzonym podzielił maturzystów.

MATURA 2021: czy matematyka zaskoczyła?
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE