Matura 2022 chemia: Arkusze, odpowiedzi na zadania z chemii na poziomie rozszerzonym

2022-05-16 15:36
Matura 2022
Autor: KATARZYNA ZAREMBA/SUPER EXPRESS/ZDJĘCIE POGLĄDOWE Matura 2022 z rozszerzonej chemii: Arkusze, pytania, zadania z chemii na poziomie rozszerzonym

Matura 2022 z rozszerzonej chemii już w poniedziałek (16.05.2022) o godzinie 9:00. Matura z chemii na poziomie rozszerzonym arkusze, zadania, pytania. W tym materiale opublikujemy arkusz CKE z rozszerzonej chemii oraz sugerowane odpowiedzi dla wybranych zadań. Sprawdzicie, jakie pytania pojawiły się na maturze 2022 z chemii. Zobaczcie, z czym zmierzyli się tegoroczni maturzyści.

Matura 2022 chemia - arkusze, zadania, pytania z rozszerzonej chemii. W poniedziałek (16 maja) o godzinie 9:00 rozpocznie się nieobowiązkowa matura z chemii na poziomie rozszerzonym. Na rozwiązanie zadań uczniowie będą mieli 180 minut (3 godziny). Co było w arkuszu z chemii? Przekonamy się już za kilkanaście godzin. Centralna Komisja Egzaminacyjna udostępniła nam tegoroczny arkusz. Materiały znajdziecie w poniższej galerii. Znajdą się również w niej sugerowane odpowiedzi do wybranych pytań.

Matura 2022 chemia poziom rozszerzony 16 maja 2022. Tu znajdziesz arkusze CKE, pytania i odpowiedzi

Ze statystyk CKE wynika, że do rozszerzonej chemii przystąpi w tym roku około 25 441 absolwentów szkół ponadpodstawowych. Co było na maturze z chemii na poziomie rozszerzonym? Czy matura z chemii była trudna? Tego dowiemy się w poniedziałek (16.05.2022) we wczesnych godzinach popołudniowych. Czy zadania były podobne do tych, które były w ostatnich latach? Arkusze CKE z rozszerzonej chemii przeanalizujemy dla was właśnie w tym wątku. Za wszystkich tych, którzy zdecydowali się na rozszerzoną chemię trzymamy mocno kciuki. 

Na portalu se.pl będziemy również sprawdzać komentarze maturzystów z chemii i spróbujemy sprawdzić zadania, które wywołają największe emocje wśród zdających. Śledzimy również wpisy w mediach społecznościowych i postaramy się omówić każdą kontrowersję, związaną z rozszerzoną chemią. Z nami nie przegapisz niczego, co istotne! Pomocne mogą się okazać m.in. arkusze z próbnej matury z chemii na poziomie rozszerzonym z 2021 roku. Znajdziecie je poniżej!

Sonda
Pamiętasz swoją maturę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE