Mistrzowie w Krakowie: Vive Tauron Kielce vs Paris Saint-Germain 32:32!

2015-08-31 15:22

Twarda gra z obu stron przyniosła wiele emocji. Naprzeciw siebie stanęły takie gwiazdy światowej piłki ręcznej jak Karol Bielecki, Sławomir Szmal, Michał Jurecki (Vive Tauron Kielce), Nikola Karabatic, Mikkel Hansen, Thierry Omeyer, Igor Vori (PSG).

Do ostatnich sekund regulaminowego czasu gry ważyły się losy zwycięstwa. W ostatniej akcji meczu Michał Jurecki nie był wstanie pokonać szczelnego muru, który uformowała drużyna z Paryża. Po 60 minutach gry, na tablicy widniał wynik 32:32. Ku zdziwieniu widzów, nie rozegrano dogrywki. Mecz "Mistrzowie w Krakowie" zakończył się tym samym sprawiedliwym remisem.

Widownia dopisała: na trybunach zasiadło 15 tysięcy osób! Dzięki klubowi kibica z Kielc, atmosfera była naprawdę gorąca aż do ostatniej sekundy.

Zdjęcia i relację przygotował Marcin Walus. Więcej fotografii tego autora możecie zobaczyć na fanpage'u na Facebooku.