Nowa Huta: Nastolatek postrzelił 38-letniego mężczyznę z broni pneumatycznej

2017-09-18 12:03
Broń
Autor: Małopolska policja Broń

Krakowscy policjanci zatrzymali 17-letniego sprawcę postrzelenia. Podczas zatrzymania chłopak miał przy sobie marihuanę.

38-latek wracając do domu na jednym z nowohuckich osiedli spotkał młodego mężczyznę, z którym od jakiegoś czasu  był w konflikcie. Chłopak często zaczepiał 38-latka. Tak było również tym razem. Kiedy mężczyzna nie reagował na zaczepki, 17-letni agresor wyciągnął z kurtki broń pneumatyczną i oddał kilkanaście strzałów w kierunku pokrzywdzonego.

Mężczyzna został ranny - doznał przestrzelenia ucha. Powiadomił policję. Wkrótce zatrzymano 17-latka w jego miejscu zamieszkania. Zabezpieczono przy nim broń pneumatyczną i kilka gramów marihuany.

17-latek usłyszał zarzuty narażenia człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, a także posiadania środków odurzających.

Zobacz też: 

>>> Najgroźniejsi przestępcy w Małopolsce: Tych mężczyzn szuka policja! [GALERIA]

>>> Kompletnie pijany kierowca wiózł trzy tony pomidorów. Wypadł z drogi i został uwięziony w pojeździe [ZDJĘCIA]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE