policyjny radiowóz

i

Autor: pixabay.pl

Awantura pod klubem

Okładała pięściami inną kobietę. Policja odnalazła poszukiwaną

2022-08-01 17:27

Krakowscy policjanci zwrócili się z prośbą o pomoc w identyfikacji kobiety, która dokonała uszkodzenia ciała innej kobiety. Poszukiwana okładała poszkodowaną pięściami po twarzy. Do zdarzenia doszło w lutym 2022 r. w jednym z klubów przy placu Szczepańskim. Z najnowszych informacji krakowskiej policji wynika, że poszukiwana kobieta została już odnaleziona.

Aktualizacja, 3 sierpnia godz. 9.45

Z informacji przekazanych nam przez rzecznika krakowskiej policji wynika, że poszukiwana kobieta została już odnaleziona.

Poniedziałek, 1 sierpnia

Policjanci z Komisariatu Policji I w Krakowie informują, że 20 lutego 2022 roku w jednym z klubów przy placu Szczepańskim w Krakowie nieznana kobieta spowodowała uszkodzenie ciała innej kobiety (pokrzywdzona doznała tzw. „średniego uszczerbku na zdrowiu”) poprzez uderzanie jej pięścią w twarz. W tej sprawie wszczęto dochodzenie, podczas którego funkcjonariusze zabezpieczyli m.in. fotografię, na której znajduje się wizerunek sprawczyni tego przestępstwa. Dotychczas policji nie udało się ustalić tożsamości poszukiwanej kobiety. Mundurowi prowadzący sprawę zwracają się więc z prośbą o pomoc w ustaleniu tożsamości czy innych danych kobiety widocznej na zdjęciu.

Informacje w tej sprawie prosimy kierować do Komisariatu Policji I w Krakowie pod numer 47 83 52 914 lub mailowo na adres: kp1@krakow.policja.gov.pl Policjanci zapewniają anonimowość osobom informującym.

CZYTAJ TEŻ: Ścigali go Ukraińcy, wpadł w Krakowie. 41-latek z podwójnym obywatelstwem zatrzymany

Sonda
Czy kary za pobicie powinny być wyższe?
Śmiertelne pobicie obywatela Ukrainy w centrum Krakowa
Nasi Partnerzy polecają