Okładali kolegę wszystkim, co wpadło im w ręce! W ruch poszły nawet butelki po piwie

i

Autor: Sergggio/cc0/pixabay Sprawcy rozboju zostali zatrzymani i aresztowani. Grozi im kara do 12 lat więzienia / zdjęcie ilustracyjne.

Brutalny rozbój pod Krakowem

Okładali kolegę wszystkim, co wpadło im w ręce! W ruch poszły nawet butelki po piwie

2022-12-14 13:06

Dwóch mężczyzn dokonało brutalnego rozboju na swoim znajomym. W Skale pod Krakowem bandyci złożyli wizytę pokrzywdzonemu, żeby go pobić i okraść. Agresorzy użyli przy tym wszystkich przedmiotów, które wpadły im w ręce. W trakcie rękoczynów w ruch poszły nawet butelki po piwie. Zaatakowany doznał obrażeń głowy oraz twarzy.

Brutalny rozbój pod Krakowem. W ruch poszły butelki po piwie

W Skale pod Krakowem dwaj mężczyźni dokonali brutalnego rozboju na swoim znajomym. Kiedy bandyci pojawili się w miejscu zamieszkania pokrzywdzonego rozpętali dziką awanturę, zakończoną rękoczynami. Zaczęli uderzać kolegę wszystkim, co tylko wpadło im w ręce. W ruch poszły nawet szklane butelki po piwie. Następnie okradli go, zabierając pieniądze. Przybyli na miejsce funkcjonariusze zastali rannego mężczyznę, ślady krwi na podłodze oraz szkło z rozbitych butelek. Ze względu na uraz głowy i twarzy, pokrzywdzony wymagał pomocy medycznej. Zajęła się nim załoga pogotowia ratunkowego. Po zajściu agresorzy uciekli. Na szczęście szybko zostali złapani.

Jaka kara grozi sprawcom rozboju?

Policjanci znając wizerunek sprawców, chwilę po rozpoczęciu penetracji terenu, odnaleźli ich i zatrzymali. To mężczyźni w wieku 31 i 36 lat. Obaj mieszkańcy powiatu krakowskiego trafili do pomieszczeń dla osób zatrzymanych, a kolejnego dnia w prokuraturze usłyszeli zarzuty dokonania rozboju. Sąd zastosował wobec podejrzanych środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące. Za rozbój grozi im nawet do 12 lat więzienia

Sonda
Czy kary za dokonanie rozboju powinny być wyższe?
Narkotyki i ugodzenie nożem. Masowe kontrole taksówkarzy "na aplikację" w Krakowie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany