Osobówka dachowała pod rondem Grunwaldzkim w Krakowie. Są poszkodowani

i

Autor: Kraków112 - Krakowskie Ratownictwo w Obiektywie Późnym wieczorem w niedzielę (27 marca) pod rondem Grunwaldzkim w Krakowie zderzyły się trzy osobówki.

Osobówka dachowała pod rondem Grunwaldzkim w Krakowie. Dwie osoby poszkodowane [ZDJĘCIA]

2022-03-28 10:49

Wieczorem w niedzielę (27 marca) w tunelu pod rondem Grunwaldzkim doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego. Po zderzeniu trzech samochodów osobowych, jeden z nich dachował i zablokował jezdnię. Poszkodowana została dwójka pasażerów pojazdów uczestniczących w kraksie. Na szczęście ich obrażenia okazały się powierzchowne. Do incydentu doszło z powodu fatalnie wykonanego przez kierowcę nissana manewru, polegającego na zmianie pasu ruchu.

Osobówka dachowała pod rondem Grunwaldzkim w Krakowie. Są poszkodowani

W niedzielę (27 marca) przed godz. 21.00 w tunelu pod rondem Grunwaldzkim w Krakowie zderzyły się trzy samochody osobowe. W wyniku kraksy jeden z pojazdów dachował i zablokował jezdnię. Dwójka pasażerów pojazdów biorących udział w drogowym incydencie zostało poszkodowanych. Na szczęście odniesione przez nich obrażenia okazały się powierzchowne. Jak przekazał nam mł. asp. Piotr Szpiech, rzecznik prasowy KMP Krakówdo zderzenia samochodów doszło, gdy kierowca nissana nieumiejętnie zmieniał pasy ruchu. Początkowo postanowił on zjechać z lewego na prawy pas, jednak po chwili się rozmyślił i bez zachowania należytej ostrożności chciał wrócić na lewy pas. 

Wszyscy kierowcy biorący udział w kraksie byli trzeźwi w momencie zdarzenia. Winnym incydentu został uznany kierowca nissana, który będzie musiał zapłacić mandat w wysokości 1500 złotych. Poniżej zdjęcia z miejsca zdarzenia.

PRZECZYTAJ: Uchodźcy z Krakowa trafią do Szwajcarii. Miasto szuka chętnych do przeprowadzki

ZOBACZ: Hejter groził wysadzeniem biura posła z Krakowa! Przerażające słowa o "powolnej i bolesnej śmierci"

Sonda
Czy na polskich drogach czujesz się bezpiecznie?
Romska szajka ogołociła zakonników. Ukradli 915 tysięcy złotych
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE