PIJANA KOBIETA zajmowała się dzieckiem i niepełnosprawną matką. SKANDAL w Oświęcimiu

PIJANA KOBIETA zajmowała się dzieckiem i niepełnosprawną matką. SKANDAL w Oświęcimiu
Autor: ID 955169/cc0/pixabay Kobieta miała w organizmie trzy promile alkoholu.

Do pięciu lat więzienia grozi 46-letniej mieszkance Oświęcimia, która pod wpływem alkoholu zajmowała się swoim 11-letnim synem oraz 82-letnią matką. Policję w tej sprawie zawiadomili pracownicy opieki socjalnej, którzy podczas kontroli rodziny zastali kobietę totalnie pijaną. Badanie wykazało, że kobieta miała w organizmie trzy promile alkoholu. Oprócz pobytu za kratkami grozi jej też utrata praw rodzicielskich.

Totalnie pijana kobieta zajmowała się dzieckiem i matką

O skandalicznym zaniedbywaniu obowiązków przez 46-letnią mieszkankę Oświęcimia policjanci dowiedzieli się od pracowników socjalnych, którzy podczas kontroli rodziny zastali kobietę totalnie pijaną. Badanie wykazało, że miała ona w organizmie trzy promile alkoholu. W mieszkaniu oprócz kobiety znajdowały się jeszcze dwie inne osoby: jej 11-letni syn oraz niepełnosprawna, 82-letnia matka. Niestety seniorka była ewidentnie zaniedbana. W związku z tym wobec 46–latki wszczęto postępowanie w związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty zdrowia bądź życia albo uszczerbku na zdrowiu małoletniego oraz osoby nieporadnej, nad którymi miała obowiązek opieki, za co grozi kara pozbawienia wolności do pięciu lat.

PRZECZYTAJ: Krok od TRAGEDII na Giewoncie. Turysta pokazał swój upadek dla przestrogi [WIDEO]

Oprócz kary więzienia 46-latce grozi również utrata praw rodzicielskich, ponieważ o jej sprawie został zawiadomiony sąd rodzinny. Z kolei Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Oświęcimiu sprawdzi, czy kobieta nie jest uzależniona od alkoholu i nie wymaga specjalistycznego leczenia. Zarówno 11-letni chłopiec, jak i 82-letnia kobieta trafili pod opiekę innych członków rodziny.

ZOBACZ: Koronawirus. W Małopolsce znowu ponad 1000 zakażeń. Nie żyje 13 osób [RAPORT 05.03.21]

Bandzior atakuje kobiety
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE