Pływał pod Wawelem. Prawie 2,5-metrowy potwór wyłowiony z Wisły! Jest nagranie

i

Autor: 12019/cc0/Pixabay.com Mierzący 230 cm sum został złowiony w Wiśle pod Wawelem w Krakowie, zdj. ilustracyjne

Co to był za połów!

Pływał pod Wawelem. Prawie 2,5-metrowy potwór wyłowiony z Wisły! Jest nagranie

2023-06-13 19:05

Wędkarz Paweł Kabat wyłowił z Wisły nieopodal Wawelu suma mierzącego 230 cm. Mężczyźnie i jego znajomym udało się zarejestrować zdarzenie okiem kamery. - Ryba bardzo silna, hol wyczerpujący i zarazem spektakularny - napisał Kabat na swoim profilu facebookowym, dodając, że nigdy nie pracował tak długo nad złowieniem jednej ryby. Połów suma trwał kilka godzin.

Ogromny sum złowiony w Wiśle pod Wawelem. Ryba mierzyła prawie 2,5 metra

Mierzący 230 cm sum został złowiony w Wiśle pod Wawelem w Krakowie. Złapaniem ogromnej ryby pochwalił się w niedzielę, 11 czerwca, wędkarz Paweł Kabat, prowadzący na YouTubie kanał poświęcony swojej pasji. Trwający kilka godzin połów udało się nagrać, a mężczyzna napisał na swoim profilu facebookowym, że " jeszcze nigdy tak długo nie pracował nad złowieniem jednej ryby". - Ryba bardzo silna, hol wyczerpujący i zarazem spektakularny - czytamy we wpisie Kabata. Co ciekawe, mierzący 230 cm sum nie był jedyną dużą rybą, jaka wpadła w ręce wędkarza i jego znajomych w czasie minionych kilku dni. Mężczyznom udało się ponadto złowić sumy o długości 220 i ponownie 230 cm - jak zapewnia Kabat, wszystkie trafiły ponownie do Wisły.

- Nie będę zdradzał całej historii jak złowiłem tą rybę bo już niebawem zobaczycie to sami w filmie który wjedzie na mój kanał - napisał wędkarz, zachęcając do obejrzenia niezwykle udanego połowu pod Wawelem.

Sonda
Lubisz wędkowanie?
Łabędzie w policyjnej eskorcie