Pożar, ogień

i

Autor: Pixabay Pożar drewnianego domu w Brzeszczach (woj. małopolskie). Nie żyje 81-letnia kobieta. Zdj. ilustracyjne.

Brzeszcze. Tragiczny pożar domu. Nie żyje 81-letnia kobieta

2022-01-15 7:43

Tragiczny pożar w Brzeszczach, w Małopolsce. W piątek (14 stycznia) zapalił się tam drewniany dom. Niestety, zginęła jedna osoba, a druga trafiła do szpitala. Strażacy walczyli z ogniem przez kilka godzin. Służby ustalają dokładnie przyczyny i okoliczności pożaru.

Tragedia w Małopolsce. W piątek, 14 stycznia, w Brzeszczach doszło do pożaru drewnianego domu. Zgłoszenie o pożarze wpłynęło do służb około godziny 15:30. - Po przyjeździe na miejsce służb ratunkowych okazało się, że w momencie pojawiania się ognia właściciel domu, 84-letni mężczyzna przebywał poza budynkiem. Gdy zauważył, co się dzieje, razem z synem i pełnoletnim wnukiem przystąpili do próby gaszenia pożaru. Niestety, w środku pozostała jego 81-letnia żona, której ciało odnaleźli później strażacy - przekazała w rozmowie z TVN24 asp. szt. Małgorzata Jurecka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu. Strażacy walczyli z ogniem przez cztery godziny. Właściciel domu trafił do szpitala. Policjanci pod nadzorem prokuratury będą ustalają okoliczności tego zdarzenia.

PRZECZYTAJ TAKŻE: „Łowcy głów” dopadli Wojciecha B. Jego gang robił wstrętne rzeczy!

Sonda
Czy kiedykolwiek ucierpiałeś/aś wskutek pożaru?
Pożar przy ul. Słocińskiej w Rzeszowie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE