SKLEPY otwarte 11 listopada w Krakowie. Gdzie zrobisz ZAKUPY w Święto Niepodległości?

2020-11-10 7:10
Sklepy otwarte 31.12 - gdzie zrobimy zakupy w Sylwestra?
Autor: Fot. Bartlomiej Magierowski/EastNews Zakupy w Sylwestra

11 listopada to dzień, w którym obchodzimy Święto Niepodległości. Wiele osób poszukuje w ciągu ostatnich dni informacji na temat sklepów otwartych 11 listopada. Sytuacja ta nie powinna nas dziwić, gdyż czasem trudno orzec, które ze sklepów będą tego dnia czynne. Sprawdźmy zatem, gdzie będziesz mógł zrobić zakupy 11 listopada w Święto Niepodległości w Krakowie.

Które SKLEPY będą otwarte 11 listopada w Krakowie?

W których sklepach będziesz mógł zrobić zakupy 11 listopada? Czy 11 listopada w Święto Niepodległości będą otwarte supermarkety takie jak Lidl, Biedronka, Auchan i Tesco? Dowiedz się przydatnych informacji na ten temat.

Gdzie w Krakowie zrobisz ZAKUPY 11 listopada?

Każdego roku wielu internautów zastanawia się, które sklepy będą otwarte 11 listopada w Święto Niepodległości. W tym roku raczej nie zrobisz tego dnia większych zakupów, gdyż sklepy 11 listopada w zdecydowanej większości będą zamknięte.

Które sklepy będą zamknięte 11 listopada w Święto Niepodległości w Krakowie?

Święto Niepodległości jest dniem ustawowo wolnym od pracy. 11 listopada zamknięte będą supermarkety takie jak Tesco, Lidl, Auchan, Biedronka oraz Carrefour. Nieczynne będą również sklepy w galeriach handlowych, urzędy oraz punkty usługowo-handlowe.

Większość sklepów 11 listopada zamknięta, ale będą wyjątki

Zdecydowana większość sklepów 11 listopada w Święto Niepodległości będzie zamknięta. Nie jest to jednak równoznaczne z tym, że nigdzie tego dnia nie będzie można zrobić zakupów.

Do tych sklepów udaj się 11 listopada w Krakowie, jeśli chcesz zrobić zakupy

11 listopada w Krakowie w Święto Niepodległości czynne będą Lewiatany, Żabki, Freshmarkety, Carrefoury Express, sklepy sieci Globi oraz wybrane sklepiki osiedlowe. Aby 11 listopada sklep mógł być otwarty, za ladą musi stanąć sam właściciel lub pracownik zatrudniony na umowę zlecenie lub na umowę o dzieło. Dodatkowo w Narodowe Święto Niepodległości otwarte mogą być także stacje benzynowe, restauracje, kawiarnie, kwiaciarnie i apteki.

Koronawirus: Czy sklepy zostaną zamknięte?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE