Śmierć kobiety w Skawinie i tajemnicze zniknięcie świadka. Ważny apel policji

2020-02-14 8:59 AC
Śmierć kobiety w Skawinie i tajemnicze zniknięcie świadka. Ważny apel policji
Autor: Google Street View

Komenda Powiatowa Policji w Krakowie prowadzi intensywne poszukiwania świadka wypadku, do jakiego doszło we wtorek 11 lutego na przejściu dla pieszych przy ulicy Krakowskiej w Skawinie. Osoba, która szła z ofiarą zniknęła w tajemniczych okolicznościach.

Wypadek miał miejsce we wtorek kilka minut przed godziną 6 w pobliżu przystanku Rzepnik w Skawinie. Kierujący samochodem osobowym marki VW Golf śmiertelnie potrącił na przejściu dla pieszych 57-letnią mieszkankę gminy Skawina.

Świadek tego zdarzenia szedł wspólnie z ofiarą wypadku i tuż po zaistniałej tragedii z nieznanych przyczyn oddalił się z miejsca. Całe zdarzenie zarejestrowała kamera monitoringu.

- Apelujemy o zgłoszenie się świadka tego zdarzenia! Postępowanie w przedmiotowej sprawie prowadzi Wydział Dochodzeniowo-Śledczy Komendy Powiatowej Policji w Krakowie - przekazują mundurowi.

Wszelkie informacje mogące pozwolić na ustalenie tożsamości tego świadka prosimy kierować do prowadzącej sprawę pod nr telefonu: tel. 12 615 76 49 lub do dyżurnego 12 615 76 00 lub na numer alarmowy 112.

Kraków: Jesteś świadkiem wypadku?
Autor: