Szokujące ustalenia w sprawie bójki nastolatek. To ojciec kazał córce załatwić sprawę

i

Autor: Policja Zakopane, Annabel_P/cc0/pixabay 40-letni mężczyzna dostał zarzuty za nakłanianie nastoletniej córki do bójki z inną dziewczyną.

Zarzuty

Szokujące ustalenia w sprawie bójki nastolatek. To ojciec kazał córce "załatwić sprawę"

2023-05-31 10:42

W marcu na Równi Krupowej w Zakopanem doszło do bójki dwóch nastolatek, które przy aplauzie gapiów okładały się pięściami. Nagranie incydentu trafiło do sieci i było jednym z dowodów w postępowaniu prowadzonym przez policję. Funkcjonariusze na jego podstawie dokonali szokujących ustaleń. Okazuje się, że jedna z dziewczyn była namawiana przez własnego ojca do "załatwienia sprawy" z rywalką.

Bójka nastolatek w Zakopanem. Ojciec namawiał córkę do "rozwiązania" sprawy

40-letni mieszkaniec powiatu tatrzańskiego usłyszał dwa zarzuty w sprawie bójki nastolatek, do której doszło w marcu tego roku na Równi Krupowej w ZakopanemTemat stał się bardzo głośny, ponieważ do sieci trafiło wideo, na którym widać walczące ze sobą dziewczyny oraz asystujący im tłum gapiów. Okazuje się, że jedną z nastolatek do bójki namawiał... własny ojciec. Polecił on córce siłowe "rozwiązanie" konfliktu i pomógł jej w tym, przywożąc na umówione miejsce na określoną godzinę oraz bezkrytycznie przyglądając się zachowaniu córki. W związku z tym mężczyzna będzie odpowiadał za podżegania do przestępstwa, a także za udzielenie pomocy w jego popełnieniu w warunkach czynu o charakterze chuligańskim. 

40-latek przyznał się do zarzucanych mu czynów, złożył wyjaśnienia oraz wyraził chęć dobrowolnego poddania się karze. Mężczyźnie grozi kara nawet do 4,5 roku pozbawienia wolności. Niezależnie od sprawy nieodpowiedzialnego ojca, nieletnią zajmuje się sąd rodzinny.

Sonda
Czy młodzież zachowuje się gorzej niż kiedyś?
Dorota i Wojtuś spoczęli na cmentarzu. Na ten widok pękają serca
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany