Tajemnicy wandal niszczy budynki w Krakowie. Mieszkańcy oczekują złapania wandala

i

Autor: pixabay.com Pseudografficiarz „Pack” stworzył kolejne napisy na budynkach w Krakowie.

Tajemnicy wandal niszczy budynki w Krakowie. Mieszkańcy oczekują złapania pseudografficiarza

2019-11-19 20:02

Podczas ostatnich nocy nowe napisy pojawiły się na ścianach budynków przy alei 29 listopada, ulicy Pilotów, Młyńskiej Meissnera oraz Wrocławskiej. Podpisał się na nich pseudografficiarz „Pack”. Wśród najnowszych napisów można zauważyć m.in. hasło „paranoja” z literą „o”, która wygląda, jak krzycząca twarz.

O najnowszych dewastacja poinformował czytelnik portal „Kraków – NaszeMiasto.pl”, który uważa, że są to już kolejne niszczycielskie napisy graficiarza, malującego po Krakowie już cztery lata. Czytelnik zwrócił uwagę, że właściciele budynków powinni o zdarzeniu zawiadomić policję.

Jak podaje portal, krakowska policja poinformowała, że w ostatnim czasie wpłynęły dwa zawiadomienia o naniesieniu graffiti przez Packa: z alei 29 Listopada i z ul. Pilotów. Mieszkańcy mają nadzieję, że uda się złapać wandala jak najszybciej, ale „Pack”nadal nie został namierzony.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE