Horror!

Tajemniczy wypadek przy przystanku tramwajowym w Krakowie. Nie żyje mężczyzna [ZDJĘCIA]

2022-11-02 21:57

Kraków: Do tragicznego w skutkach wypadku doszło przy przystanku tramwajowym "Kombinat" w Nowej Hucie. Autorzy strony Kraków112 - Krakowskie Ratownictwo w Obiektywie poinformowali o śmierci pieszego. Co wydarzyło się w środę (2 listopada 2022) w godzinach popołudniowych? Sprawę bada policja.

- Po godzinie 17:00, na przystanku tramwajowym "Kombinat" na alei Solidarności w Krakowie doszło do potrącenia ze skutkiem śmiertelnym osoby pieszej przez tramwaj. Na miejscu obecne dwa zastępy PSP z JRG SA PSP Kraków, Zespół Ratownictwa Medycznego K01-124 oraz Nadzór Ruchu MPK. Oględziny miejsca zdarzenia przeprowadzili policjanci ruchu drogowego KMP wraz z biegłym sądowym - czytamy na stronie Kraków112 - Krakowskie Ratownictwo w Obiektywie na Facebooku. Co się wydarzyło w tamtym rejonie stolicy województwa małopolskiego? 

Tragiczny wypadek w Krakowie. Nie żyje mężczyzna

Policjanci rozpoczęli śledztwo w sprawie śmierci mężczyzny. Na ten moment śledczy niczego nie przesądzają, ale jest już wstępna hipoteza. - Najprawdopodobniej mężczyzna próbował wsiąść do tramwaju, który już odjeżdżał i miał zamknięte drzwi. Motorniczy w ogóle go nie zauważył i odjechał. Mężczyzna niefortunnie upadł na ziemię i uderzył głową o chodnik - podaje Anna Zbroja-Zagórska z Małopolskiej Policji, cytowana przez portal lovekrakow.pl. Tymczasem mieszkańcy Krakowa, komentujący sprawę w mediach społecznościowych mają swoje przemyślenia.

- Na tym przystanku, a zwłaszcza na przejściu dla pieszych przez torowisko jest ciemno jak w du***. Nie dziwota, że ktoś tam zginął. Pewnie teraz dostawią mądrale jakąś lampę. Dobrze by było, żeby jeszcze ten nierówny chodnik, na którym można stracić zęby, wymienić na nowy i te krzaczory przy przejściu przez torowisko trochę powycinać. Zaniedbane miejsce od wielu lat, nie pamiętam kiedy tam był jakiś remont... - pisze pani Magdalena.

Rodzinie i bliskim zmarłego składamy wyrazy współczucia. Do tematu będziemy wracać w krakowskim oddziale "Super Expressu". Zdjęcia z miejsca zdarzenia zamieszczamy pod tekstem. Materiały dzięki uprzejmości autorów strony Kraków112 - Krakowskie Ratownictwo w Obiektywie.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy miałeś/-aś kiedyś groźny wypadek?
Brutalny napad na przystanku autobusowym
Nasi Partnerzy polecają