W wypadku wyleciał mu silnik! Potworny wypadek na obwodnicy Olkusza [ZDJĘCIA]

2021-10-25 23:02
Olkusz: Wypadek na drodze powiatowej 1076 K. Kierowcy zabrani do szpitala [ZDJĘCIA]
Autor: Internauta Grzegorz Olkusz: Wypadek na drodze powiatowej 1076 K. Kierowcy zabrani do szpitala [ZDJĘCIA]

Wypadek na drodze powiatowej nr 1076K. Na trasie Olkusz-Gorenice na skrzyżowaniu z obwodnicą Olkusza zderzyły się dwa samochody osobowe. Według naszych informacji jeden z kierowców został już przewieziony do szpitala, drugi najprawdopodobniej niedługo do niego dołączy. Co tam się stało? Zobaczcie zdjęcia.

Wypadek na trasie Olkusz-Gorenice(droga powiatowa nr 1076K). W poniedziałkowy wieczór ok. 22.04 zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Za kierownicą obu siedzieli tylko kierowcy, oboje wyszli też ze swoich aut jeszcze przed dotarciem na miejsce służb; straży pożarnej, ratowników medycznych i policji. 

Olkusz: Z ostatniej chwili! Wypadek na trasie 1076 K [Olkusz-Witradów] Kierowcy w szpitalu, silnik na drodze! [ZDJĘCIA]

Mężczyźni skarżyli się na liczne potłuczenia, jeden z nich od razu trafił do szpitala, nieoficjalnie ustaliliśmy że niedługo najprawdopodobniej dołączy do niego drugi. Na miejscu są dwa zastępy JRG Olkusz, dwa zespoły ratownictwa medycznego i policja. Na trasie Olkusz-Witeradów mogą pojawić się komplikacje na czas pracy służb.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE