Wyprzedzał i ZABIŁ 16-latka na motocyklu. Makabra w Małopolsce [ZDJĘCIA]

2019-09-30 9:12

W piątek, 27 września w godzinach wieczornych w Trzebieńczycach w powiecie oświęcimskim w Małopolsce doszło do makabrycznego wypadku. W czasie wyprzedzania samochód osobowy czołowo zderzył się z motocyklem jadącym z naprzeciwka.

Zdarzenie miało miejsce o godzinie 19:20 w miejscowości Trzebieńczyce (pow. oświęcimski) na ul. Wadowickiej (droga krajowa nr 28). W tragicznym wypadku zginął 16-latek z powiatu wadowickiego, ranna została natomiast 18-latka.

Jak wstępnie ustalili mundurowi, 19-letni mieszkaniec gminy Zator kierując samochodem marki Audi podczas wyprzedzania zderzył się czołowo z jadącym z przeciwka motocyklem, którym kierował 16-latek z powiatu wadowickiego.

W wyniku zderzenia 16-latek poniósł śmierć na miejscu. Natomiast do szpitala z obrażeniami ciała została zabrana 18-letnia pasażerka audi. Na miejscu zdarzenia do późnych godzin nocnych pod nadzorem prokuratora pracowali policjanci, w celu ustalenia dokładnych okoliczności tej tragedii drogowej.

Funkcjonariusze prowadzący śledztwo w sprawie wypadku apelują do świadków zdarzenia, w tym przede wszystkim kierowcy pojazdu wyprzedzanego przez samochód marki Audi o kontakt osobisty z policją w Oświęcimiu, pod numerem telefonu 33 847 52 80 lub pod numerem alarmowym 112.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE