Zasmakuj się w kuchni japońskiej. Zabierzemy Cię w kulinarną podróż dookoła świata!

2020-10-24 7:30 Artykuł Sponsorowany
Zasmakuj się w kuchni japońskiej. Zabierzemy Cię w kulinarną podróż dookoła świata!
Autor: materiały partnera

Tradycja, kultura, nowoczesność i doskonały smak - to tylko niektóre atuty wyjątkowego miejsca na krakowskim Dąbiu. To właśnie tutaj dowiesz się, jak naprawdę smakuje japońska kuchnia i skosztujesz prawdziwego sushi. Zasmakuj się w kuchni japońskiej bez wychodzenia z domu czy biura! Sushi World Kraków już czeka na Twoje zamówienie.

Kochasz sushi? To miejsce jest dla Ciebie!

Korzyści płynących z jedzenia sushi jest naprawdę wiele. To danie zawierające m.in. wiele witamin i małą ilość kalorii, wiążące się również z charakterystycznym rytuałem jedzenia. Dodając do tego niesamowite walory smakowe i ogromną dbałość przygotowania, otrzymujemy przepis na sushi doskonałe - tak jak w restauracji Sushi World Kraków.

Kochasz sushi? To miejsce jest dla Ciebie!
Autor: materiały partnera

Co ciekawe, sushi powstało zupełnie przez przypadek - po to, by ryby się nie popsuły, przekładano je warstwą ryżu z octem. Dziś robi ono ogromną karierę i cały czas zyskuje na popularności.

Kulinarna podróż dookoła świata

Sushi World Kraków zabierze Cię w kulinarną podróż dookoła świata! To nowoczesna restauracja fusion z bazą kuchni japońskiej, która w połączeniu z modelem take-away rzuca nowe światło na rynku tradycyjnych restauracji sushi. W ofercie znajduje się mnóstwo interesujących pozycji - między innymi różnego rodzaju nigiri, hosomaki czy futomaki. Wybór jest naprawdę ogromny.

Kulinarna podróż dookoła świata
Autor: materiały partnera Kulinarna podróż dookoła świata

Smakowa podróż bez wychodzenia z domu czy biura? To możliwe! Wystarczy złożyć zamówienie pod numerem telefonu 730 10 30 30, a także na stronie internetowej Sushi World Kraków i czekać na dostawę. Możesz też odwiedzić lokal przy ulicy Dąbskiej 18K i odebrać zamówienie.

Sushi World Kraków zaprasza od poniedziałku do niedzieli - w godzinach - 12:00 - 23:00. Już teraz obowiązuje promocja - darmowa dostawa od 50 złotych, a do zamówienia od kwoty 44,90 zł - darmowy napój. Gwarancja najwyższej jakości już dostępna w Krakowie! Uwaga: Na hasło Sushi World otrzymasz 10% zniżki na całą ofertę. Nie czekaj i złóż zamówienie już teraz.

Kulinarna podróż dookoła świata
Autor: materiały partnera

Sushi World Kraków

ul. Dąbska 18K LU 01

www.sushiworld.pl

tel. 730 10 30 30

Artykuł Sponsorowany