Zboczeniec przychodzi do parku i rozbiera się przed dziećmi! Ataki są coraz częstsze

i

Autor: jarmoluk/cc0/pixabay zdjęcie ilustracyjne

Szok

Zboczeniec w czarnej masce przychodzi do parku i rozbiera się przed dziećmi! Ataki są coraz częstsze

2023-05-12 10:20

W Krakowie grasuje zboczeniec, który w parku obnaża się przed dziećmi. Ostrzegł przed nim radny Łukasz Wantuch, który poinformował w mediach społecznościowych, że ataki ekshibicjonisty zdarzają się coraz częściej. Do bulwersującego incydentu doszło ostatnio w parku dla dzieci przy ulicy Celarowskiej. Mężczyzna porusza się na rowerze i zasłania twarz czarną maską.

Zboczeniec grasuje w Krakowie. Rozbiera się przed dziećmi w parku

W Krakowie znowu uaktywnił się zboczeniec, który nęka dzieci, obnażając się przed nimi w parku. Przed ekshibicjonistą ostrzegł w mediach społecznościowych radny Łukasz Wantuch, informując o ostatnim incydencie z udziałem mężczyzny. Doszło do niego w parku dla dzieci przy ulicy Celarowskiej. Znowu pojawił się zboczeniec na Prądniku Czerwonym. Tym razem w parku dla dzieci przy ulicy Celarowskiej. Do grupy dzieci siedzących na ławce podszedł zboczeniec i zaczął się obnażać. To pewnie ta sama osoba, też przyjechał na rowerze. Wiem to od matki jednego z dzieci, która zadzwoniła do mnie przed chwilą. Prosiłem, aby jak najszybciej zgłosiła sprawę na Policję - napisał na FB Łukasz Wantuch. Ataki ekshibicjonisty są coraz częstsze. Dochodzi do nich co kilka tygodni, a dawniej zdarzały się co kilka miesięcy.

O sprawie wie policja, która poszukuje sprawcy okropnych czynów. Zboczeniec porusza się na rowerze, jest ubrany na czarno i zakrywa twarz czarną maską. - Niestety takich ekshibicjonistów nie brakuje. Faktycznie zgłoszenie o podobnym incydencie było już w czerwcu 2022 roku i teraz, 4 maja. Dotyczyły one ubranego na czarno mężczyzny, który dodatkowo jest w czarnej masce. Przyjeżdża on na rowerze i obnaża swoje części intymne przez dziećmi czerpiąc z tego satysfakcję. Grozi za to kara do 3 lat pozbawienia wolności i jest to "seksualne wykorzystanie małoletniego". Zgodnie z prawem karze podlega ten, kto w celu swojego zaspokojenia seksualnego lub zaspokojenia seksualnego innej osoby prezentuje małoletniemu poniżej lat 15 wykonanie czynności seksualnej. Poszukujemy sprawcy - powiedział Radiu ESKA mł. insp. Sebastian Gleń z Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie.

Zalew Bagry w Krakowie
Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie w Krakowie?
Nasi Partnerzy polecają