Piotr W. zamordował swoją dziewczynę bo chciała go rzucić?

i

Autor: ART SERVICE / SUPER EXPRESS Piotr W. zamordował swoją dziewczynę bo chciała go rzucić?

Zbrodnia w Trzebini: Piękna Nikola zginęła z rąk partnera. Piotr W. został aresztowany

2022-03-09 10:58

Ta zbrodnia wstrząsnęła lokalną społecznością w Trzebini (woj. małopolskie). W ubiegły czwartek (3 marca) w bloku przy ul. Głogowskiej została zamordowana młoda dziewczyna. Podejrzany o dokonanie zabójstwa jest jej partner, starszy od niej o prawie 10 lat Piotr W. Sąd wyraził zgodę na aresztowanie mężczyzny. Co wiemy o tej przerażającej tragedii?

Piotr W. zabił Nikolę, bo chciała od niego odejść. Zbrodnia w Trzebini

Zbrodnia w Trzebini: Piękna Nikola zginęła z rąk partnera. Dziś zostanie pochowana

Nikola P. ( † 23 l.) była piękną i bardzo lubianą dziewczyną. Zawodowo grała w unihokeja. – Nikolkę znałam od dziecka, przesympatyczna dziewczyna, czasem bezinteresownie pomagała mi w sklepie. To była naprawdę złota dziewczyna, tu na osiedlu się wychowała, jej mama jest przedszkolanką, wspaniała kobieta i taka tragedia ich spotkała. Jesteśmy wstrząśnięci – mówi nam sąsiadka rodziny.

Pod klatką bloku nr 6 przy ulicy Głogowskiej w Trzebini, gdzie doszło do tragedii wciąż palą się znicze. To właśnie tu, na parterze, kilka miesięcy temu zamieszkała Nikola wraz ze swoim chłopakiem Piotrem W., mieszkańcem powiatu krakowskiego. Wynajęli mieszkanie, Nikola pracowała, z kolei jej partner był rzadko widywany na osiedlu. 

Dalsza część artykułu poniżej.

PRZECZYTAJ: Barbara Nowak znowu szokuje! Napisała o "targowiczanach" i "nienawiści do polskości"

Do tragedii doszło około godziny 20.00 w ubiegły czwartek (3 marca). Para prawdopodobnie się pokłóciła, choć jak relacjonują sąsiedzi, nie było słychać odgłosów awantury. Jak nam się udało nieoficjalnie dowiedzieć, w ostatnim czasie relacja pary uległa pogorszeniu, a ich związek się kończył.

– Ona chyba chciała zakończyć ten związek – mówi nam osoba, która znała zmarłą Nikolę.

Bezpośrednio po tragedii to Piotr W. zadzwonił na numer alarmowy. Jednocześnie w mieszkaniu pojawił się zespół ratownictwa medycznego i policja. Nikola P. zmarła od ciosów nożem, jej partner został zatrzymany. Dzisiaj (9 marca) odbędzie się pogrzeb Nikoli. Zgodnie z decyzją sądu Piotr W. został tymczasowo aresztowany. 

ZOBACZ: Rosyjscy dyplomaci wpadną we wściekłość? Krakowscy radni chcą tak nazwać plac obok konsulatu

Sonda
Czy w Polsce powinna obowiązywać kara śmierci?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany