Zgroza: Pedofil w Prokocimiu! Zaczepiał uczennice. Chciał zgwałcić trzy dziewczynki

2020-10-16 5:15 Anita Leszaj
Kompletnie pijany jechał przez miasto autem na trzech kołach
Autor: materiały prasowe Samochód jadący na feldze z poszarpaną oponą, to niecodzienny widok na ulicach Koszalina. Badanie alkotestem kierowcy wykazało 1,3 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

41–latek grasował w rejonie Prokocimia i zaczepiał dziewczynki, które wracały do domu ze szkoły. Na zaczepianiu niestety nie kończył, molestował je, dotykając w intymne miejsca. Uczennice od razu opowiedziały o wszystkim swoim rodzicom, a Ci zawiadomili funkcjonariuszy. Policjanci od razu zaczęli działać. Na osiedlu pojawiły się dodatkowe partole, które miały, w szczególności, pilnować bezpieczeństwa uczniów wracających ze szkoły. W tym samym czasie inni funkcjonariusze rozpracowywali pedofila. Szybko wytypowali sprawcę.

Okazał się nim 41–letni mężczyzna.  Jeszcze tego samego dnia został zatrzymany w miejscu, w którym zaczepiał uczennice.

– Mężczyzna został już przesłuchany przez prokuratora. Usłyszał zarzut, w dwóch przypadkach, dopuszczenia się tzw. "innej czynności seksualnej"  wobec małoletniego poniżej 15 roku życia oraz drugi, usiłowanie gwałtu osoby poniżej 15 roku życia – informuje Katarzyna Cisło z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie. 

Został tymczasowo aresztowany.

Dramat podczas przeszukania u Giertycha

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.