Orzechowo: Bydło stratowało mężczyznę

i

Autor: Marcin Waszkiewicz / Ratownictwo Powiatu Ełckiego Tragedia w Orzechowie (woj. warmińsko-mazurskie). Bydło stratowało mężczyznę.

Bydło stratowało mężczyznę! Koszmar w Orzechowie! Zdjęcia

2022-06-27 12:57

Tragedia w Orzechowie (woj. warmińsko-mazurskie). Bydło stratowało mężczyznę. Niestety, poszkodowanego nie udało się uratować. Do zdarzenia doszło w sobotę (25 czerwca). Ze zwierzętami uporali się dopiero strażacy, którzy przy pomocy wody pogonili bydło.

Do zdarzenia doszło w sobotę (25 czerwca) w miejscowości Orzechowo (powiat ełcki). Służby otrzymały zgłoszenie około godz. 21:20. Jak informuje Ratownictwo Powiatu Ełckiego, na miejscu okazało się, że na polu mężczyzna został stratowany przez bydło. Niestety, poszkodowanego nie udało się uratować.

Strażacy uporali się z bydłem, odstraszając je polaną wodą. W działaniach udział brał zastęp straży pożarnej z JRG Ełk, OSP Woszczele, OSP Stare Juchy, pogotowie ratunkowe oraz policja.

Niestety, to nie pierwszy tego typu tragiczny wypadek w ostatnim czasie. 17 czerwca byk zaatakował 59-letniego rolnika w gminie Wilczęta (powiat braniewski). Mężczyzna zmarł.

CZYTAJ WIĘCEJ: "Diabeł" zabił Zbyszka. Rozjuszony byk zaatakował rolnika pod Braniewem

Orzechowo: Mężczyzna stratowany przez bydło. Zobacz zdjęcia

Sonda
Czy boisz się dzikich zwierząt?
Rybołów na polowaniu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE