Wypadek

"Czołówka" karetki z samochodem! Są poszkodowani, wśród nich kobieta w zaawansowanej ciąży

2023-09-12 11:53

Groźny wypadek na drodze wojewódzkiej numer 536 pomiędzy Iławą a Sampławą miał miejsce we wtorek (12 września 2023 r.) w godzinach porannych. Karetka zderzyła się z "osobówką".

Ten wypadek wyglądał bardzo groźnie, co widać na załączonych zdjęciach. Karetka jechała alarmowo od strony Lubawy. W pewnym momencie na przeciwległym pasie jeden z samochodów zahamował, a jadące za nim auto wyjechało na pas karetki. Doszło do zderzenia - powiedział oficer prasowy Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Iławie mł. bryg. Krzysztof Rutkowski, cytowany przez serwis infoilawa.pl.

Warmińsko-mazurskie: Poważny wpadek na DW 536. Są poszkodowani

Kierowca karetki został przetransportowany do szpitala na badania. Pozostałym członkom załogi ambulansu nic się nie stało. Samochodem podróżowały cztery osoby, w tym kobieta w zaawansowanej ciąży i dwoje dzieci. Cała czwórka była przytomna. W lecznicy zostaną przeprowadzone dodatkowe badania. Pod tekstem znajdziecie zdjęcia z miejsca zdarzenia. Materiały dzięki uprzejmości serwisu infoilawa.pl. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku. Służby apelują o ostrożność na drogach.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym profilu na Facebooku oraz na mailu - [email protected].

Wypadki i dzwony ze świata motorsportu

Pytanie 1 z 12
Michael Schumacher w najpoważniejszym wypadku w F1 złamał nogę. Chodzi o wypadek na Silverstone w roku