Droga krajowa nr 59 zablokowana. Śmiertelny wypadek na Mazurach

i

Autor: wm.policja.gov.pl Śmiertelny wypadek na DK 59 na Mazurach. Jedna osoba nie żyje.

Droga krajowa nr 59 zablokowana. Śmiertelny wypadek na Mazurach

2022-07-06 12:06

Tragiczny wypadek na Mazurach. Na drodze krajowej nr 59 w Wejdykach (powiat giżycki) zginęła jedna osoba. Jak informuje GDDKiA, droga między Mrągowem a Giżyckiem jest całkowicie zablokowana w miejscu wypadku. Zorganizowano objazdy. Utrudnienia w ruchu mogą potrwać kilka godzin.

Giżycka policja poinformowała, że po zderzeniu motoroweru z samochodem zablokowana jest droga krajowa nr 59 w Wejdykach. Kierujący motorowerem zginął na miejscu. Do zdarzenia doszło w środę (6 lipca) przed południem. - Ze wstępnym ustaleń wynika, że motorowerzysta, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej na dk 59, wymusił pierwszeństwo przejazdu i zderzył się z jadącym prawidłowo mercedesem. Motorowerzysty, mimo udzielonej mu na miejscu pomocy, nie udało się uratować - przekazała PAP st. asp. Iwona Chruścińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Giżycku. Kierowcy mercedesa i jego pasażerce nic się nie stało.

Jak poinformowała olsztyńska GDDKiA, droga między Mrągowem a Giżyckiem jest całkowicie zablokowana w miejscu wypadku. Zorganizowano objazdy w Rynie i Mrągowie, gdzie trzeba skręcić na Kętrzyn. Utrudnienia w ruchu mogą potrwać ponad trzy godziny.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Wjechał w drzewa, a później do rowu. Tragiczny wypadek w powiecie kętrzyńskim

Sonda
Czy na polskich drogach czujesz się bezpiecznie?
Tragiczny wypadek w Ząbkach! Autobus miejski zderzył się z ciężarówką
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają