Ełk: Groźny wypadek! Taksówkarz uratował ludzi z płonącego samochodu!

2019-12-23 10:25
Taxi
Autor: Wikipedia/Petar Milošević

Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło w Ełku przy ul. Kilińskiego. W piątek (20 grudnia) zderzyły się ze sobą dwa samochody. Jeden z pojazdów zapalił się! W wypadku ucierpiały cztery osoby. Wszystkie trafiły do szpitala. Mogłoby się skończyć znacznie gorzej, gdyby nie szybka interwencja taksówkarza, świadka zdarzenia.

W piątek (20 grudnia) na rondzie przy ul. Kilińskiego w Ełku zderzyły się ze sobą samochody marki volkswagen oraz bmw. Jedno z aut zapaliło się. Kto wie, jak skończyłby się los czterech osób siedzących w samochodach, gdyby nie błyskawiczna i przytomna reakcja taksówkarza, będącego świadkiem zdarzenia.

Mężczyzna ugasił auto przy użyciu gaśnicy samochodowej oraz udzielił pomocy przedmedycznej poszkodowanym w zdarzeniu osobom, zanim na miejscu wypadku pojawiły się służby medyczne. W wypadku ucierpiały 4 osoby: 14-letnia dziewczyna, 17-letni chłopak oraz dwie osoby dorosłe. Wszystkie zostały przetransportowane do szpitala.

Okoliczności, w jakich doszło do wypadku starają się wyjaśnić policjanci z Ełku. Na miejscu wypadku oprócz policji działały 3 zastępy straży pożarnej z JRG Ełk oraz zastęp z OSP KSRG Nowa Wieś Ełcka.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE