Gołdap. Znęcali się nad bezdomnymi i podpalali im włosy. To uczniowie podstawówki! [NOWE FAKTY]

2021-10-05 13:45
Gołdap. Znęcali się nad bezdomnymi i podpalali im włosy. To uczniowie podstawówki! [NOWE FAKTY]
Autor: aga2rk/cc0/Pixabay.com Policji w Gołdapi ustaliła tożsamość nastolatków, którzy znęcali się nad dwoma bezdomnymi, m.in. podpalając im włosy (zdj. ilustracyjne)

Policji w Gołdapi ustaliła tożsamość nastolatków, którzy znęcali się nad dwoma bezdomnymi, m.in. podpalając im włosy. Cała sprawa wyszła na jaw, po tym jak do internetu trafił filmik dokumentujący skandaliczne zachowanie trzech młodych chłopców. Poszkodowani mężczyźni odnieśli obrażenia, choć niegroźne, i zgłosili sprawę podpalenia im włosów na policję.

Gołdap. Znęcali się nad bezdomnymi i podpalali im włosy. To uczniowie podstawówki

Policja w Gołdapi, wie już, którzy nastolatkowie znęcali się nad dwoma bezdomnymi, m.in. podpalając im włosy. W minionym tygodniu do internetu trafił film, na którym widać ich szokujące zachowanie. Poszkodowani mężczyźni - w wieku 59 i 62 lata - na szczęście nie odnieśli żadnych poważnych obrażeń, a po rozmowie z policjantami postanowili złożyć zawiadomienie o podejrzeniu popełnieniu przestępstwa. Okazało się, że za podpalenie włosów bezdomnym odpowiada trzech uczniów podstawówki w wieku 13-14 lat. O ich losach zdecyduje teraz sąd rodzinny i nieletnich w Gołdapi, gdzie zostaną przesłane z policji wszystkie materiały dotyczące podpalenia włosów bezdomnym mężczyznom. W trakcie nagrania jeden z poszkodowanych prosił nastolatków, by "nie robili z niego jaj", ale oni nie mieli zamiaru przestać. Jak informuje PAP, policja w Gołdapi sprawdza ponadto, czy w skandaliczne zachowanie uczniów nie są zamieszane jeszcze inne osoby.

Czytaj też: Morąg. Zabił rowerzystę i sam zginął. Kierowca toyoty rozbił się o drzewo! [ZDJĘCIA]

Czytaj też: Oszukali kilkanaście tysięcy osób! Sprzedawcy podróbek perfum w rękach policji

Sonda
Czy rodzice nastolatków również powinni ponieść konsekwencje?
Olsztyn. Potrącenie 10-letniej dziewczynki. Weszła na przejście na czerwonym świetle
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE