Joanna Jędrzejczyk

i

Autor: Jeff Bottari/Zuffa LLC/Getty Images Joanna Jędrzejczyk (15-2 MMA, 9-2 UFC) cieszy się po wygranej z Tecię Torres (10-3 MMA, 6-3 UFC) podczas gasli UFC w kanadyjskim Calgary

Joanna Jędrzejczyk ROZSTAŁA SIĘ z agentem! "Nie współpracujemy od dawna"

2019-10-08 11:28

Już w najbliższy weekend kolejna walka Joanny Jędrzejczyk. Na kilka dni przed pojedynkiem z Michelle Waterson, olsztyńska gwiazda UFC ogłosiła, że zakończyła współpracę ze swoim kuzynem Karolem Jędrzejczykiem. - Asia podała tę wiadomość w poniedziałek, ale nie współpracujemy już od dawna - mówi.

Karol Jędrzejczyk reprezentował interesy Joanny od początku jej kariery w sportach walki. Dzięki kolejnym sukcesom w muay thai i MMA, olsztyńska zawodniczka zyskiwała coraz większe uznanie nie tylko jako sportowiec, ale i marka. Z każdym kolejnym rokiem Jędrzejczyk angażowała się w kolejne projekty sponsorskie, nie tracąc przy tym formy w oktagonie.

Wieloletnia współpraca w rodzinie Jędrzejczyk dobiegła jednak końca. - Jest wiele czynników, które sprawiły, że podjęliśmy z Asią taką decyzję. Wynika to m.in. z moich ograniczeń czasowych oraz faktu, że nie mieszkam już w Olsztynie. To żaden konflikt, nie ma czego roztrząsać - mówi Karol Jędrzejczyk. Nowym przedstawicielem "JJ" został Dominik Gorzelańczyk.

Najbliższą walkę Joanna Jędrzejczyk stoczy w nocy z soboty na niedzielę na Florydzie. Starcie z Amerykanką Michelle Waterson będzie walką wieczoru gali UFC Fight Night 161, która odbędzie się w Amalie Arena w Tampie. Michelle Waterson, rywalka olsztynianki, ma 33 lata. W MMA stoczyła 23 pojedynki, z których wygrała 17. Jędrzejczyk legitymuje się rekordem 15-3.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają