Konrad Bukowiecki

i

Autor: Paweł Skraba Konrad Bukowiecki

Konrad Bukowiecki raperem. Zawodnik AZS UWM Olsztyn wziął udział w #Hot16Challenge2! [WIDEO]

2020-05-21 17:08

Akcja #Hot16Challenge2 już dawno wyszła poza środowisko hip-hopu w Polsce. Swoje "szesnastki" nagrywają aktorzy, politycy i sportowcy. Jednym z nich jest Konrad Bukowiecki, kulomiot reprezentujący AZS UWM Olsztyn. Sprawdźcie jak poradził sobie aktualny wicemistrz Europy!

Konrad Bukowiecki w "Hot16Challenge2"

"Hot16Challenge2 to" akcja zapoczątkowana przez rapera o pseudonimie Solat. Jest to już druga edycja wyzwania. Poprzednia miała miejsce 6 lat temu. Wyzwanie polega na nagraniu materiału wideo, w którym osoba wykonuje 16 wersów pod dowolny beat.

W założeniu należy opublikować swoją "szesnastkę" w ciągu 72 h od nominacji. Tegoroczne wyzwanie ma na celu pomoc służbie zdrowia w walce z koronawirusem. Datki można przekazywać na siepomaga.pl.

Wyzwanie przyjął Konrad Bukowiecki. Zobaczcie na nagraniu, jak poradził sobie zawodnik klubu AZS UWM Olsztyn.

Konrad Bukowiecki - kim jest?

Konrad Bukowiecki choć ma dopiero 23 lata, w pchnięciu kulą osiągnął już bardzo dużo. Był mistrzem Europy w hali oraz wicemistrzem na otwartym stadionie. Urodzony w Szczytnie sportowiec był również rekordzistą Polski. Ponadto zdobywał szereg złotych medali w imprezach juniorów i młodzieżowców. Olimpijczyk z Rio de Janeiro.

Kortowiada coraz bliżej. Ile wiesz o olsztyńskich juwenaliach?

Pytanie 1 z 8
Który raz odbędzie się w tym roku Kortowiada?
Metro podjęło wyzwanie i rapuje #hot16challenge2
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany