Kultowy klub na starówce kończy działalność. Olsztyn bawił się tam prawie 20 lat

2022-01-27 11:47
Impreza, dyskoteka
Autor: Pixabay Klub Impuls, mieszczący się na olsztyńskiej starówce, przestaje istnieć.

Klub Impuls w Olsztynie kończy swoją działalność. Kultowy lokal na olsztyńskiej starówce istniał przez 19 lat. Szefostwo klubu o swojej decyzji poinformowało w mediach społecznościowych. - To były naprawdę przecudowne lata. Imprezy w Impulku na zawsze pozostaną w naszej pamięci! Zrobiliśmy swoje i przechodzimy na emeryturę! - napisali szefowie klubu.

Klub Impuls działał na olsztyńskiej starówce od 2003 roku. Przez lata było to jedno z najchętniej odwiedzanych miejsc na Starym Mieście. Obecnie, po 19 latach, lokal kończy swoją działalność. O swojej decyzji szefowie klubu poinformowali w mediach społecznościowych. - Dzisiaj troszkę smutniej niż zwykle, ponieważ chcielibyśmy się z Wami cieplutko pożegnać. Ale proszę nie płakać! Nie lubimy smutków. Po 19 latach nocnego życia znikamy z imprezowej mapy Olsztyna - napisali szefowie klubu. - [...] Chcielibyśmy wam drodzy klubowicze z całego serducha mocno podziękować. To Wy tworzyliście to miejsce! [...] Dziękujemy wszystkim, którzy czuli się u nas jak w domu - czytamy w pożegnalnym wpisie. Klub Impuls będzie funkcjonował do soboty (29 stycznia).

Trwająca w Polsce już prawie 2 lata pandemia koronawirusa, a co za tym idzie szereg obostrzeń, m.in. zamknięcie klubów i dyskotek sprawia, że na olsztyńskiej mapie nocnych klubów może być coraz więcej białych plam. Ponadto właściciele muszą sobie teraz radzić z rosnącą inflacją i podwyżkami za energię.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Mieszkańców Olsztyna czekają podwyżki. Radni zdecydowali

Sonda
Czy bawiliście się w klubie Impuls w Olsztynie?
Express Biedrzyckiej - Michał Kołodziejczak: Kaczyński chciał ukręcić łeb AGROunii. Jestem dla niego zagrożeniem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE