Inwestycje

Ma być światowo, na razie jest błoto. Jedyne takie miejsce powstaje pod Olsztynem. Byliśmy na miejscu, zobaczcie zdjęcia!

2023-04-13 14:30

Już niedługo nad jeziorem Bartąg pod Olsztynem powstanie aromapark, specjalna strefa rekreacyjna w osadzie Bartążek. Zanim mieszkańcy będą cieszyć się urokiem tego miejsca, prace wokół inwestycji muszą zostać zakończone. Zobacz zdjęcia z miejsca, które już wkrótce może być piękne, ale na razie, także ze względu na pogodę, przypomina bajoro.

Aromapark, strefą rekreacyjna nad południowym brzegiem jeziora Bartąg, jest coraz bliżej ukończenia. Miejsce w osadzie Bartążek zyska nową, bardziej urokliwą twarz. Obecnie należy czekać jedynie na poprawę pogody i mniej chwil z deszczem, aby rozpocząć nasadzenia. Aromapark ma wyróżniać się roślinami o mocnych walorach zapachowych. Chodzi o m.in. róże, szałwie czy tawuły. Tereny wokół jeziora Bartąg już cieszą się dużą popularnością wśród mieszkańców Olsztyna, którzy chętnie wybierają się tutaj na spacery. Po ukończeniu prac, związanych z inwestycją, powinno być jeszcze lepiej. Na razie jednak zamiast światowego projektu, jest tu sporo błota. Zobaczcie zdjęcia z prac w naszej galerii.

Warmia czy Mazury? Gdzie leżą te miejscowości? Quiz

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Olsztyn leży na...
Express Biedrzyckiej - Michał KOŁODZIEJCZAK
Nasi Partnerzy polecają