Śmigłowiec ratowniczy

i

Autor: Michał Jarmoluk/cc0/pixabay zdjęcie ilustracyjne

Mrągowo: Wypadek w szkole podstawowej! Na pomoc ofierze ruszył śmigłowiec LPR

2021-04-22 9:42

Na boisku Szkoły Podstawowej przy ul. Bohaterów Warszawy w Mrągowie (woj. warmińsko-mazurskie) doszło do wypadku. Młody mężczyzna próbował przedostać się przez wysokie ogrodzenie. Niestety, spadł z wysokości ok. 5 metrów i doznał urazu głowy. Do akcji zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala w Olsztynie.

Jak informuje "Gazeta Olsztyńska", do wypadku doszło 20 kwietnia ok. godz. 19:00 na boisku Szkoły Podstawowej przy ul. Bohaterów Warszawy w Mrągowie, na Mazurach.

Poszkodowany to 21-letni mężczyzna, który próbował przedostać się przez wysokie ogrodzenie. Niestety, spadł z wysokości ok. 5 metrów i doznał urazu głowy.

Do akcji zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przetransportował poszkodowanego do szpitala w Olsztynie.

Na miejscu zdarzenia pracowali również policjanci, strażacy z JRG Mrągowo oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. Mrągowska policja wyjaśnia szczegóły zdarzenia.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Ptasia grypa szaleje w warmińsko-mazurskim! 12 tysięcy indyków do utylizacji!

Olsztyn. Policja eskortowała rodzącą kobietę do szpitala. Zdążyli w ostatniej chwili
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE