Napad na bank w Rozogach! STERRORYZOWAŁ pracownicę i uciekł z pieniędzmi! Jest nieuchwytny!

2021-03-03 20:26 tom
Napad na bank w Rozogach! STERRORYZOWAŁ pracownicę i uciekł z pieniędzmi! Jest nieuchwytny!
Autor: Pixabay Napad na bank w Rozogach! STERRORYZOWAŁ pracownicę i uciekł z pieniędzmi! Jest nieuchwytny!

Akcja niczym z amerykańskiego filmu w niedużych Rozogach na Mazurach! Zamaskowany sprawca wpadł do banku, uzbrojony w przypominający pistolet przedmiot i sterroryzował pracownicę. Przerażona kobieta wypłaciła mu worek pełen gotówki, po czym sprawca napadu zbiegł w nieznanym kierunku. Po zdarzeniu okoliczna policja została postawiona w stan gotowości, trwają intensywne poszukiwania mężczyzny, który wciąż pozostaje nieuchwytny!

Jak podaje portal RMF24, do zdarzenia doszło w środowe popołudnie, 3 marca, ok. godz. 15:30. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez Joannę Manelską z komendy powiatowej w Szczytnie, do placówki bankowej w Rozogach wszedł mężczyzna z zamaskowaną twarzą, uzbrojony w przypominający broń przedmiot i sterroryzował nim pracownicę, żądając wydania pieniędzy. Przerażona kobieta uległa i wypłaciła uzbrojonemu mężczyźnie gotówkę. Ten, osiągnąwszy swój cel, spiesznie się oddalił w nieznanym kierunku. Póki co jeszcze nie wiadomo, ile pieniędzy udało mu się ukraść w trakcie udanego napadu. Ten fakt jest wciąż przedmiotem policyjnego dochodzenia.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Zaginął Jacek Polak. Mrągowska policja poszukuje 32-latka

Na miejsce oddelegowano policyjną grupę dochodzeniowo-śledczą z technikiem kryminalistyki oraz przewodników z psami tropiącymi. Wszelkie ślady i zapis z monitoringu zostały zabezpieczone. Sprawca jest wciąż na wolności, aby zwiększyć szansę szybkiego i skutecznego złapania złodzieja o zdarzeniu powiadomiono patrole policji w powiatach szczycieńskim oraz sąsiednich.

ZOBACZ TEŻ: Rak zabiera życie pani Eli. "Nie mogę się poddać, muszę żyć dla moich dzieci"

- Trwają czynności, które zmierzają do ustalenia i zatrzymania sprawcy - mówi cytowana przez RMF sierżant Manelska.

Wrocławski krawiec nie dał się pandemi. Pomogli klienci.
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE