Olsztyn: DRAMATYCZNY wypadek na torach! Potrącony nastolatek w stanie krytycznym

2020-09-20 17:29 Michał Górecki
Makabra na torach! Nastolatek potrącony przez pociąg walczy o życie
Autor: Pixabay/Zdjęcie poglądowe Makabra na torach! Nastolatek potrącony przez pociąg walczy o życie

Dramatyczny wypadek na trasie Olsztyn Główny - Działdowo. Nastolatek pod składem! Pociąg po zderzeniu z młodym chłopakiem długo nie mógł się zatrzymać. Nieprzytomny, wydobyty spod składu 14-latek został przetransportowany do szpitala, gdzie walczy o życie. Jest w stanie krytycznym.

Makabra na torach! Pociąg relacji Olsztyn Główny - Działdowo stanął w niedzielę na stacji Olsztyn Zachodni. Chwilę przed 14.00 ruszył w dalszą drogę, kiedy maszynista dostrzegł na torach młodego (14-letniego) chłopaka. Według najnowszych ustaleń policji, mężczyzna zaczął dawać sygnały ostrzegawcze, hamować, wszystko na nic. Pociąg staranował nastolatka i zatrzymał się dopiero po kilkudziesięciu metrach! Dlaczego chłopak nie reagował na ostrzeżenia? Prawdopodobnie miał w  uszach słuchawki, ale to wciąż niepotwierdzona informacja.

Jak informuje RMF 24, po zatrzymaniu natychmiast rozpoczęła się akcja ratunkowa, wydobyty spod składu nastolatek trafił do szpitala w stanie krytycznym, walczy o życie. Wewnątrz pociągu w momencie zdarzenia znajdowało się 9 pasażerów, którzy przesiedli się na uruchomioną komunikację zastępczą.

Już teraz wiadomo, że 60-letni maszynista był trzeźwy. Na torowisku znaleziono rower chłopca. Prokuratura bada szczegóły.

WŚCIEKŁY Łukasz Różański po obiciu BUMA: Następny SZPILKA?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.