Pijana 14-latka przed szkołą. Nie pamięta z kim piła

i

Autor: DOMIN, SHUTTERSTOCK Pijana 14-latka przed szkołą w Iławie (woj. warmińsko-mazurskie).

Uczennica słaniała się na nogach

Pijana 14-latka przed szkołą. "Nie pamięta z kim piła"

2023-09-19 13:06

Pierwsze trudy roku szkolnego? W Iławie (woj. warmińsko-mazurskie) pijana 14-latka słaniała się na nogach przed jedną ze szkół. Nastolatka była w tak fatalnym stanie, że nawet nie pamiętała, skąd miała alkohol i z kim go piła. Co gorsza, to nie jedyny przypadek pijanego nastolatka na Warmii i Mazurach w ostatnim czasie. Szczegóły poniżej.

W Iławie pijana 14-latka przed szkołą. W Działdowie pijany 16-latek siedział na torach

W Iławie pijana 14-latka słaniała się na nogach przed jedną ze szkół. Policję także poinformowali świadkowie. Jak poinformowali policjanci, "dziewczyna oświadczyła, że nie pamięta, skąd miała alkohol oraz z kim go piła". - Nastolatka została przebadana przez przybyły na miejsce zespół karetki pogotowia, a następnie przekazana pod opiekę mamie. O zaistniałej sytuacji zostanie teraz powiadomiony sąd rodzinny i nieletnich - czytamy w policyjnym komunikacie.

Z kolei w Działdowie funkcjonariusze interweniowali wobec 16-latka, który pijany siedział na torach. Świadkowie powiadomili o tym policję. Funkcjonariusze byli akurat na miejscu, ponieważ zabezpieczali przejazd kibiców piłkarskich. Chłopak został zabrany z torów i przekazany matce.

Za rozpijanie nieletnich grozi do 2 lat więzienia.

CZYTAJ TEŻ: Policjant w BMW staranował mercedesa. Był kompletnie pijany!

Express Biedrzyckiej - Michał KAMIŃSKI