Przed policją ukrył się w bagnie. Był ścigany listem gończym

i

Autor: Shutterstock W gminie Ilawa 46-latek przed policją ukrył się w bagnie. Był ścigany listem gończym.

Z bagna do więzienia

Przed policją ukrył się w bagnie. Był ścigany listem gończym

2023-02-22 12:57

Nietypową interwencję mają za sobą policjanci z Iławy (woj. warmińsko-mazurskie). Zatrzymali oni 46-latka poszukiwanego listem gończym za posiadanie narkotyków. Na widok mundurowych, mężczyzna zaczął uciekać. Podczas ucieczki ścigany ukrył się po pas w... bagnie. Funkcjonariusze wyciągnęli go stamtąd i wsadzili prosto do więzienia.

Iława. 46-latek schował się w bagnie. Uciekał przed policją

Do zatrzymania doszło w gminie Iława. Funkcjonariusze wydziału kryminalnego patrolujący okolicę w nieoznakowanym radiowozie dostrzegli mężczyznę, których na ich widok wyskoczył z przydrożnego rowu i zaczął uciekać w pole. W uciekinierze policjanci rozpoznali 46-latka, o którym wiedzieli, że jest poszukiwany przez sąd listem gończym. Zatrzymali radiowóz i pobiegli za nim. Mężczyzna usiłował ukryć się przed pościgiem w bagnie. - Był zanurzony po pas. Jednak policjanci weszli za nim do wody i wyciągnęli go - powiedziała PAP st. asp. Joanna Kwiatkowska z iławskiej policji. Zatrzymany 46-letni mieszkaniec woj. pomorskiego został przewieziony do więzienia, gdzie spędzi rok i trzy miesiące za posiadanie narkotyków.

CZYTAJ TEŻ: Bezbronny psiak wpadł do lodowatej wody. Nie mógł się wydostać. Strażacy: "Zdążyliśmy w ostatniej chwili" [Zdjęcia]

Sonda
Czy znasz kogoś, kto siedzi teraz w więzieniu?
Libacja zamieniła się w krwawą jatkę. 38-latek zadał śmiertelny cios kompanowi od kieliszka

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki