Brutalny gwałt na Jarotach. Makabryczne szczegóły. Pięciu mężczyzn w areszcie

i

Autor: KMP Olsztyn Brutalny gwałt na Jarotach. Makabryczne szczegóły. Pięciu mężczyzn w areszcie.

Horror!

Brutalny gwałt w Olsztynie. Pięciu oprawców i jedna bezbronna kobieta. To, co jej zrobili, nie mieści się w głowie

2023-02-16 14:48

Pojawiają się nowe fakty ws. horroru, jaki przeżyła 34-letnia kobieta na osiedlu Jaroty w Olsztynie. Początkowo służby informowały o pobiciu, ogoleniu głowy i przetrzymywaniu 34-latki przez pięciu mężczyzn. Kolejne szczegóły są jeszcze bardziej makabryczne. W zamkniętym mieszkaniu kobieta miała zostać zgwałcona.

Gwałt w Olsztynie. Zamknęli drzwi na klucz i zgotowali piekło 34-latce

Pomiędzy 4 a 5 lutego 2023 roku 34-letnia kobieta została zaproszona przez pięciu mężczyzn na imprezę. Miało to miejsce na osiedlu Jaroty w Olsztynie. Wspólne picie alkoholu zamieniło się w koszmar po tym, jak mężczyźni stali się agresywni i zaatakowali 34-latkę. Co gorsza, oprawcy zamknęli drzwi na klucz. Za zamkniętymi drzwiami 34-latka przeżyła horror. Ustalenia prokuratury są wstrząsające.

Jak przekazał "Gazecie Olsztyńskiej" p.o. Daniel Brodowski, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Olsztynie, 34-latka miała być bita pięściami i kopana po twarzy. Agresorzy użyli kombinerek i uszkodzili uszy. Ponadto mężczyźni mieli obciąć kobiecie włosy i doprowadzić do odbycia dwóch stosunków seksualnych z oskarżonymi.

34-latka doznała licznych obrażeń. Chodzi m.in. rozległe krwiaki i obrzęk tkanek miękkich w obrębie powłok głowy i twarzoczaszki. Ponadto kobieta doznała obrzęku tkanek miękkich w obrębie powiek obu oczu, krwiaków okularowych obustronnie, złamania ściany dolnej lewego oczodołu, złamania kości nosowej, które to obrażenia naruszyły czynności narządu ciała oraz rozstrój ciała.

Oprawcy 34-latki trafili do aresztu

Zarzuty w tej bulwersującej sprawie usłyszało pięć osób: 38-letni Krzysztof M., 34-letni Marcin M., 39-letni Arkadiusz S., 39-letni Łukasz P. i 28-letni Radosław K. który jest zameldowany w gminie Gietrzwałd. Reszta to mieszkańcy Olsztyna. Czynności w tej sprawie wciąż trwają, a prokuratura nie wyklucza, że w przestępstwo zaangażowanych jest więcej osób.

Źródło: "Gazeta Olsztyńska"

Sonda
Czy kara za gwałt powinna być wyższa?
Raport Złotorowicza - Bogusław Wołoszański
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany