Wodniacy

i

Autor: wm.policja.gov.pl Zdj. ilustracyjne.

Tragedia na Mazurach

Przerażające odkrycie wędkarza! Dryfujące ciało i przewrócona łódź na jeziorze Orło

2022-08-08 11:02

Tragedia na Mazurach. Na jeziorze Orło w gminie Ryn wędkarz zauważył przewróconą łódź, a następnie ciało mężczyzny dryfujące na wodze. Mężczyzna zawiadomił policję. Niestety, 65-latka nie udało się uratować. Służby wyjaśniają przyczyny śmierci mężczyzny.

Utonięcie na Mazurach. Strażacy wyłowili 65-latka z jeziora Orło

Do tragicznego zdarzenia doszło w miniony weekend na jeziorze Orło w gminie Ryn (powiat giżycki). O przewróconej łodzi i dryfującym ciele mężczyzny na jeziorze Orło w gminie Ryn policjantów powiadomił wędkarz. - Wędkując, mężczyzna w pewnym momencie zauważył na tafli jeziora sporą plamę, zaniepokojony, postanowił to sprawdzić. Gdy podpłynął bliżej trzcin zauważył przewróconą do góry dnem łodź, a około 300 metrów dalej dryfujące ciało mężczyzny - mówi st. asp. Iwona Chruścińska z Komendy Powiatowej Policji w Giżycku.

Wędkarz wrócił do miejsca zamieszkania i i powiadomił służby. Obecni na miejscu strażacy podjęli ciało mężczyzny oraz łódź wędkarską. W łodzi znajdował się sprzęt do wędkowania. Ciało 65-latka zostało zabezpieczone do sekcji. Teraz policjanci wyjaśniają okoliczności utonięcia mężczyzny.

CZYTAJ TAKŻE: Upał w Olsztynie. Rodzice zostawili dziewczynki w rozgrzanym aucie. Interwencja straży miejskiej

Sonda
Czy byłbyś w stanie uratować tonącą osobę?
Marianna Schreiber przycisnęła Grzegorza Brauna!

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki