Wodniacy

i

Autor: wm.policja.gov.pl Zdj. ilustracyjne.

Tragedia na Mazurach

Przerażające odkrycie wędkarza! Dryfujące ciało i przewrócona łódź na jeziorze Orło

2022-08-08 11:02

Tragedia na Mazurach. Na jeziorze Orło w gminie Ryn wędkarz zauważył przewróconą łódź, a następnie ciało mężczyzny dryfujące na wodze. Mężczyzna zawiadomił policję. Niestety, 65-latka nie udało się uratować. Służby wyjaśniają przyczyny śmierci mężczyzny.

Utonięcie na Mazurach. Strażacy wyłowili 65-latka z jeziora Orło

Do tragicznego zdarzenia doszło w miniony weekend na jeziorze Orło w gminie Ryn (powiat giżycki). O przewróconej łodzi i dryfującym ciele mężczyzny na jeziorze Orło w gminie Ryn policjantów powiadomił wędkarz. - Wędkując, mężczyzna w pewnym momencie zauważył na tafli jeziora sporą plamę, zaniepokojony, postanowił to sprawdzić. Gdy podpłynął bliżej trzcin zauważył przewróconą do góry dnem łodź, a około 300 metrów dalej dryfujące ciało mężczyzny - mówi st. asp. Iwona Chruścińska z Komendy Powiatowej Policji w Giżycku.

Wędkarz wrócił do miejsca zamieszkania i i powiadomił służby. Obecni na miejscu strażacy podjęli ciało mężczyzny oraz łódź wędkarską. W łodzi znajdował się sprzęt do wędkowania. Ciało 65-latka zostało zabezpieczone do sekcji. Teraz policjanci wyjaśniają okoliczności utonięcia mężczyzny.

CZYTAJ TAKŻE: Upał w Olsztynie. Rodzice zostawili dziewczynki w rozgrzanym aucie. Interwencja straży miejskiej

Sonda
Czy byłbyś w stanie uratować tonącą osobę?
Marianna Schreiber przycisnęła Grzegorza Brauna!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE