Rolnik niszczy życie pani Małgorzaty! "Traktował mnie gorzej od psa!"

2021-10-20 12:04
Babiak. Rolnik niszczy życie byłej partnerki
Autor: Paweł Kicowski/Super Express Babiak. Rolnik niszczy życie byłej partnerki. - Traktuje mnie gorzej niż psa - mówi 40-letnia kobieta.

Mała miejscowość Babiak (woj. warmińsko-mazurskie) ma dość rolnika psychopaty. Zaczepia ludzi i jest agresywny. 62-letni Kazimierz W. okradł m.in. swoją byłą partnerkę Małgorzatę (40 l.) - Traktował mnie gorzej od psa - żali się kobieta. 62-latek uprzykrza życie pani Małgorzacie, choć już ze sobą nie mieszkają.

Kobieta opowiedziała nam o dramacie, jaki przeżywa. Początkowo nic nie zapowiadało problemów z mężczyzną starszym o ponad 20 lat. - Na początku wydawał się całkiem dobrym człowiekiem - mówi pani Małgorzata z Babiaka, niedaleko Lidzbarka Warmińskiego.  Kobieta twierdzi, że początki ich znajomości przypominały wręcz historię z lubianego i popularnego programu "Rolnik szuka żony". Kazimierz W. zdawał się być odpowiedzialnym i zaradnym mężczyzną. - Posiadał kilkanaście hektarów ziemi, krowy, dom i oborę - wymienia pani Małgorzata. Kłopoty zaczęły się, gdy para postanowiła ze sobą zamieszkać. - Jak się tylko wprowadziłam, z potulnego wesołego rolnika zamienił się w bezwzględnego kata, który traktował mnie gorzej od psa - żali się pani Małgorzata.

Koszmar 40-latki trwał prawie rok. - Kiedy uciekłam do mamy, Kazik nie mógł się z tym pogodzić - wspomina kobieta. Mężczyzna był bardzo natarczywy, a czasem stał się niebezpieczny. - Przychodził pod dom, śpiewał serenady pod oknem, z czasem jak nie reagowałam to rzucał ziemniakami i jabłkami w budynek. Mojemu psu Azorowi wyjadł całą karmę.

62-latek ciągle uprzykrza życie pani Małgorzacie. - W zeszłym tygodniu chciałam zebrać pranie i zobaczyłam, że ono zniknęło. Majtki, staniki, bluzki, nawet te należące do mojej mamy, niczego nie zostawił. To kawał chama i wieśniaka - grzmi 40-latka.

Co policja wie o sprawie pana Kazimierza i pani Małgorzaty? - Nic nam nie wiadomo o kradzieży dokonanej przez pana Kazimierza z miejscowości Babiak. Widocznie poszkodowana nie zgłosiła tego faktu policji - mówią policjanci z KPP w Lidzbarku Warmińskim.

Sonda
Czy oglądasz "Rolnik szuka żony"?
Przez protest rolników nie mogła dostać się na porodówkę. Pomogli policjanci
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE