Tragedia w Starych Jabłonkach. Pociąg śmiertelnie potrącił mężczyznę

i

Autor: KW PSP Olsztyn

Dramat na torach

Stare Jabłonki. Pociąg śmiertelnie potrącił mężczyznę

2022-11-06 12:34

Tragedia na torach w Starych Jabłonkach. Mężczyzna w średnim wieku wszedł pod nadjeżdżający pociąg. Nie przeżył. Do zdarzenia doszło w niedzielę, 6 listopada. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, mężczyzna targnął się na swoje życie.

Tragedia w niedzielne (6 listopada) przedpołudnie w Starych Jabłonkach. Nie żyje 46-letni mężczyzna, który został potrącony przez pociąg jadący w kierunku Olsztyna. Wszystko wskazuje na to, że targnął się na swoje życie. - Obecnie na miejscu trwają czynności pod nadzorem prokuratora. Wedle wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna w wieku między 40 a 50 lat siedział na peronie. Kiedy zobaczył nadjeżdżający pociąg, wskoczył na torowisko. Najprawdopodobniej mężczyzna popełnił samobójstwo - mówi nam podkom. Michał Przybyłek z Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie. Trwa ustalanie jego tożsamości. Niestety, ze względu na stan ciała po zderzeniu jest to znacząco utrudnione. W miejscu tragedii występują utrudnienia w ruchu pociągów. Szczegółowe okoliczności śmierci mężczyzny wyjaśni prokuratura.

Gdzie szukać pomocy?

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji, przeżywasz kryzys, masz myśli samobójcze - zwróć się do dyżurujących psychologów i specjalistów. Gdzie możesz szukać pomocy?

  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży: 116 111
  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123
  • Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka: 800 121 212
  • Wsparcie dla osób po stracie bliskich - będących w żałobie: 800 108 108
  • Tumbo Pomaga - pomoc dzieciom i młodzieży w żałobie: 800 111 123
  • pokonackryzys.pl

W sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia, koniecznie zadzwoń na numer alarmowy 112.

Łuczyce. Kobieta wpadła pod pociąg
Nasi Partnerzy polecają