Tajemnicza ŚMIERĆ w jeziorze Zwiniarz! Nie żyje małżeństwo znanych lekarzy. Co tam się stało?!

2020-11-29 9:02 tom
Łódź, jezioro
Autor: Pixabay Tragedia na jeziorze Jeziorak. Nurkowie wyłowili z wody ciało 52-letniego żeglarza z Małopolski.

Fatalne informacje znad jeziora Zwiniarz! Odnaleziono ciała dwóch osób, zmarli to znane i cenione małżeństwo lekarzy z Iławy. Na miejscu wciąż trwają policyjne czynności, o zaginięciu małżeństwa powiadomił zaniepokojony sąsiad.

Jak informuje cytowana przez Interię Joanna Kwiatkowska z Komendy Powiatowej Policji w Iławie, poszukiwania małżeństwa lekarzy trwały od soboty. Służby zaalarmował sąsiad małżeństwa, który wiedział, że lekarze przyjechali odpocząć na swojej działce nieopodal Lubawy. Mężczyzna nie mógł nawiązać kontaktu z lekarzami, a na domiar złego zauważył, że w garażu nie ma łódki wiosłowej. Wtedy nabrał tragicznych podejrzeń.

W godzinach wieczornych w sobotę, 28 listopada, ciała zmarłych zostały odnalezione. Zwłoki dryfowały w wodzie, obok znajdowała się łódka. Ciała małżeństwa zostały zabezpieczone do sekcji zwłok, która pozwoli wskazać dokładne przyczyny śmierci. Policja pod nadzorem prokuratora ustala natomiast okoliczności tragedii.

Aktualizacja

Zgodnie z ustaleniami Radia Zet małżeństwo lekarzy przed tragicznym w skutkach wyjściem nad jezioro miało poinformować, że wybiera się na ryby. Jedno z ciał znajdowało się blisko łódki, drugie zwłoki odnaleziono bliżej brzegu. Śmierć cenionych medyków głęboko poruszyła mieszkańców Iławy.

POGRZEB KRZECZOW