Dramat na drodze

Osobówka zajechała drogę motocykliście! 54-letni mężczyzna zmarł mimo reanimacji [ZDJĘCIA]

2023-06-04 15:26

Dramat na drogach woj. warmińsko-mazurskiego. W niedzielę, 4 czerwca na drodze koło Moczyska w gminie Nidzica zginął 54-letni motocyklista, a pasażerka została ranna. Jak przekazuje policja, w motocykl, którym jechali poszkodowani, uderzył samochód osobowy.

Tragiczny wypadek w Warmińsko-Mazurskiem. Nie żyje 54-letni motocyklista

Tragiczny w skutkach wypadek wydarzył się w południe na drodze wojewódzkiej nr 545 koło leśnej osady Moczysko. - Według wstępnych ustaleń 76-letni kierowca osobowego nissana, skręcając w lewo, nie upewnił się, co do możliwości bezpiecznego wykonania tego manewru, w wyniku czego uderzył w prawidłowo jadący z naprzeciwka motocykl – powiedziała PAP sierż. szt. Alicja Pepłowska z nidzickiej policji.

Zobacz: Zabił partnera swojej matki?! Wpadł po policyjnym pościgu

Poinformowała, że 54-letni motocyklista mimo podjętej reanimacji zmarł na miejscu zdarzenia. Jadąca z nim 51-letnia pasażerka odniosła obrażenia i trafiła do szpitala. Poszkodowani to mieszkańcy woj. mazowieckiego.

Policja przekazała, że kierujący autem mieszkaniec woj. zachodniopomorskiego był trzeźwy. Podróżował sam. Droga w miejscu wypadku jest zablokowana, wyznaczono objazdy. Okoliczności zdarzenia wyjaśnia policyjna grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora.

Sonda
Czy ostatnio straciłeś kogoś bliskiego?
Dostawczak uderzył w drzewo, kierowca wyleciał z kabiny. Koszmarny wypadek pod Barwicami