Tragiczny wypadek w Prostkach! Kierowca zginął na miejscu [ZDJĘCIA]

2020-07-31 9:12 SCH
Tragiczny wypadek w gminie Prostki
Autor: wm.policja.gov.pl Tragiczny wypadek w gminie Prostki. Jedna osoba nie żyje.

Tragedia w gminie Prostki w woj. warmińsko-mazurskim! Na trasie Rajgród - Kopijki doszło do wypadku, w którym zginął kierowca toyoty yaris. Mężczyzna na prostym odcinku drogi zjechał na pobocze, a potem uderzył w drzewo. Trwają czynności wyjaśniające szczegóły tego tragicznego zdarzenia.

Tragiczny wypadek samochodowy w gminie Prostki! Do zdarzenia doszło w czwartek (30 lipca) ok. godz. 17:30 na drodze powiatowej na trasie Rajgród - Kopijki.  Z dotychczasowych ustaleń służb pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący toyotą yaris na prostym odcinku drogi z niewiadomych przyczyn zjechał na pobocze. Potem pojazd uderzył w drzewo. Kierowca zginął na miejscu. Mieszkaniec Ełku jechał sam.

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku. Niestety, to nie pierwszy śmiertelny wypadek w ciągu kilkudziesięciu godzin na Warmii i Mazurach. W piątek (31 lipca) o godz. 6:30 w miejscowości Rzeck niedaleko Olsztyna, na drodze krajowej nr 16, samochód osobowy zderzył się z ciężarową cysterną. Niestety, kierowca opla zginął na miejscu.

Tragiczny wypadek w gminie Prostki
Autor: wm.policja.gov.pl Tragiczny wypadek w gminie Prostki. Jedna osoba nie żyje.
Potrącenie pieszego w Olsztynie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.