To się nazywa pęd do wiedzy! Ukończyła 28 kierunków studiów. Zaczęła od filologii polskiej w Olsztynie

i

Autor: Shutterstock Zdj. ilustracyjne.

Co za wyczyn!

Ukończyła 28 studiów. To rekord, na który poświęciła 22 lata. Zaczęło się od filologii polskiej na UWM w Olsztynie

2023-01-04 11:18

To się nazywa pęd do wiedzy! Wyczyn dr Doroty Moniki Zwierzyńskiej-Symonajc jest rekordowy. W ciągu 22 lat odebrała 28 dyplomów wyższych uczelni. Wykształcenie rekordowej studentki jest naprawdę szerokie. Wśród ukończonych studiów znajdziemy m.in. prawo, kryminologię, socjologię czy seksuologię. Wszystko zaczęło się od studiów dziennych na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie.

Rekordzistka zaczynała w Olsztynie. Ukończyła 28 kierunków studiów w 22 lata

Dr Dorota Monika Zwierzyńska-Symonajc urodziła się w 1976 r. W swoim jakże bogatym dorobku naukowym ma 28 ukończonych kierunków studiów oraz wiele wyróżnień. Wszystko zaczęło się na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. W 2000 roku uzyskała tytuł magistra filologii polskiej. Zwierzyńska-Symonajc na tym nie poprzestała. 22 lata później, pod koniec 2022 r., ustanowiła rekord Polski. Obecnie ma w swoim dorobku aż 28 ukończonych kierunków.

Skończyła 28 kierunków studiów. Na liście m.in. prawo, pedagogika i socjologia

Wykształcenie rekordzistki jest naprawdę imponujące. To 10 dyplomów z tytułem magistra, dylom ukończenie studiów licencjackich oraz aż 17 dyplomów ukończenia studiów podyplomowych. Jak czytamy w ofeminim.pl, Zwierzyńska-Symonajc uzyskała też stopień naukowy doktora oraz ukończyła Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Olsztynie. Rekordowa studentka może pochwalić się skończeniem takich kierunków jak:

  • psychologia,
  • socjologia,
  • pedagogika,
  • prawo,
  • kryminologia,
  • bezpieczeństwo wewnętrzne,
  • administracja,
  • filologia polska,
  • filologia angielska
  • filologia rosyjska.

Zwierzyńska-Symonajc ukończyła też studia podyplomowe z seksuologii klinicznej, psychologii transportu, negocjacji i mediacji, dietetyki, socjoterapii, terapii pedagogicznej, doradztwa zawodowego, kryminalistyki w procesie karnym, bezpieczeństwa antyterrorystycznego, dziennikarstwa, bibliotekoznawstwa i informacji naukowej, nauczania filozofii i etyki, zarządzania zasobami ludzkimi z elementami coachingu menedżerskiego, zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy, zarządzania i Administracji, kadr i Płacy w praktyce organizacji, rachunkowości i controllingu finansowego.

Dr Dorota Monika Zwierzyńska-Symonajc ma też w swoim dorobku nagrody i wyróżnienia, jak np. Honorowy Dyplom Rektora Uniwersytetu w Białymstoku, Dyplom Dziekana Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku za ukończenie studiów na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Białymstoku z bardzo dobrymi wynikami w nauce.

Źródło: ofeminim.pl

Sonda
Czy wyższe wykształcenie ma znaczenie w pracy?
Czy Donald Tusk i Jarosław Kaczyński powinni przejść na emeryturę? Politycy odpowiadają