Warmińsko-mazurskie. Punkty szczepień na koronawirusa. Gdzie się szczepić przeciw COVID-19? [LISTA]

2021-01-05 12:46 sch
Szczepionka - zdj. ilustracyjne
Autor: Pixabay Warmińsko-mazurskie. Szczepionka na koronawirusa. Gdzie się szczepić przeciw COVID-19?

W całej Europie trwają szczepienia przeciw COVID-19. Szczepionka trafia również do coraz większej liczby osób w Polsce, jednak obecnie szczepione są osoby z tzw. "grupy 0", czyli przede wszystkim medycy. Za kilka tygodni zaszczepione powinny zostać osoby z kolejnych grup. Gdzie będzie można zaszczepić się na koronawirusa w województwie warmińsko-mazurskim? Sprawdź listę placówek!

Szczepionka na koronawirusa. Kto może się zaszczepić?

Według planu Narodowego Programu Szczepień, aktualnie, od 27 grudnia, odbywają się szczepienia dla osób z tzw. "grupy 0". To m.in. medycy i personel szpitalny, a także pracownicy domów pomocy społecznej i miejskich ośrodków pomocy społecznej. W skład "grupy 0" wchodzą także pracownicy aptek, hurtowni farmaceutycznych i studenci medycyny.

CZYTAJ TEŻ: PRZERAŻAJĄCE DANE o zgonach w warmińsko-mazurskim! Ludzie masowo umierają!

Szczepionki na koronawirusa. Znana lista punktów w warmińsko-mazurskim

Niebawem zaszczepione będą kolejne grupy społeczeństwa, m.in. seniorzy. Zatem już teraz warto wiedzieć, gdzie będą odbywały się szczepienia na COVID-19 w województwie warmińsko-mazurskim.

Na Warmii i Mazurach uruchomionych zostanie ponad 200 punktów szczepień. Punkty, w których będzie można zaszczepić się przeciw COVID-19 znajdą się w każdym powiecie. Pełną listę wszystkich punktów szczepień w województwie warmińsko-mazurskim można znaleźć TUTAJ. Stan z dnia 5 stycznia 2021 r. 

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!

Kontrowersje wokół szczepień. Artyści poza kolejnością
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE